Bomba Aşk İddiası Sosyal Medyayı Salladı! O Fotoğraf Metin Akdülger’in Evinde mi Çekildi?

Aleyna

Haberler

19 Mayıs 2021

Bomba Aşk İddiası Sosyal Medyayı Salladı! O Fotoğraf Metin Akdülger’in Evinde mi Çekildi?

Sosyal medya gündemine bomba gibi düşen aşk iddiasında yeni bir gelişme yaşandı. Ünlü YouTuber Cansu Akın’ın son Instagram paylaşımının gizli aşkının evinde çekildiği iddia edildi.

Metin Akdülger

Son dönemde gizli saklı yaşandığı söylenen bir aşk iddiası sosyal medyayı çalkalıyor. Ünlü oyuncu Metin Akdülger ve sevilen YouTuber Cansu Akın’ın bir süredir aşk yaşadığı iddia ediliyor. Metin Akdülger son dönemin en popüler oyuncularından biri ve bütün kaliteli projelerde kendisine bir şekilde yer bulan bir isim. Buna rağmen, rol aldığı projeler dışında onu bir yerde görmek imkansız! Aşk hayatıyla da hiçbir zaman gündeme gelmediği için Cansu Akın iddiasıyla ilgili de hiçbir açıklama yapmıyor.

Cansu Akın

Öte yandan, Cansu Akın da konu hakkında hiçbir açıklama yapmadı. Instagram’da ve YouTube’da yüz binlerce takipçisi olan Cansu Akın, son dönemin en başarılı influencerları arasında yer alıyor. İddiaya göre, aşkını herkesten gizleyen influencerlardan biri de o!

“Sevgilisinin evinde çekti”

Cansu Akın Metin Akdülger

Dönem dönem gündeme gelen Metin Akdülger-Cansu Akın aşkı iddiası, bugün tekrar alevlendi. Çünkü Cansu Akın’ın son paylaşımının Metin Akdülger’in evinde çekildiğini iddia eden pek çok sosyal medya kullanıcısı vardı! İkisini de yakından takip eden hayranları, bu evin Metin Akdülger’e ait olduğundan emin gibi görünüyor. Cansu Akın’ın paylaşımının altı bu çifti kutlayan yorumlarla doldu bile!

Öte yandan, Instagram’daki sevilen magazin sayfası Gossip Pasta da bu aşka dair tüm iddiaları derledi. Daha önce sosyal medyada sürekli birbirlerinin paylaşımlarını beğendiklerini ve diğer sosyal medya uygulamalarında da birbirlerini takip ettiklerini de ekledi. Hatta Metin Akdülger’in Cansu Akın’ın diğer Instagram hesabını da takip ettiğini söyledi. Bakalım, adları sürekli aşk dedikodularına karışan ikiliden bu kez bir açıklama gelecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz