Bu Sefer Kaos Değil Kutlama Var! Esra Erol’un Ekibi 19 Mayıs’ı Unutmadı: Canlı Yayından Sonra…

Aleyna

ATV

19 Mayıs 2021

Bu Sefer Kaos Değil Kutlama Var! Esra Erol’un Ekibi 19 Mayıs’ı Unutmadı: Canlı Yayından Sonra…

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un programında bugün kaos değil kutlama vardı! Canlı yayından sonra saat 19.19’u bekleyen Esra Erol ve ekibi; tam o dakikada Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını anmak için hazır ola geçip İstiklal Marşını okudu. Bu anları da Instagram hesaplarından paylaşmayı ihmal etmediler.

Esra Erol

Esra Erol’un Canlı Yayını!

Bildiğiniz gibi Esra Erol’un programında genellikle kaos ve kavgalara şahitlik yapıyoruz. Her gün birbirinden ilginç ve hatta absürt kişilerin katılmasıyla şaşırdığımız canlı yayınlar sağ olsun; halkımıza olan güvenimizi birazcık sarstı! Özellikle de son dönemde farklı farklı kişilere kaçan kadınlar ve evli olduğu halde yine evli kadınlarla birliktelik yaşayan erkekleri göre göre insanlara olan güvenimiz neredeyse sıfıra indi.

blank

Hatta birçok sosyal medya kullanıcısı Esra Erol’un bu konular üzerinden prim yapmasını doğru bulmayarak eleştirmeye devam ediyor. Hatta ülkecek ahlakımızın bozulduğunu iddia edenler ve Esra Erol’un programının yayından kaldırılmasını talep edenler de yok değil! Bildiğiniz gibi Esra Erol daha önceki yıllarda evlilik programı yapmış ve binlerce kişiyi evlendirmişti.

blank

Bugün Kutlama Var!

O dönemlerde de evlilik programlarının halkımızın ahlakını bozduğunu ve evlilik kurumunu değersizleştirdiğini iddia ediyordu. Hatta bu iddialar o kadar büyüdü ki; RTÜK sonunda bu işe bir el atmak zorunda kaldı ve evlilik programlarının hepsi bir anda yasaklandı. Bu sayede Esra Erol’da Müge Anlı’nın konseptine geçiş yaptı. Pek çok kişi Esra Erol’un konuları reyting için uzattığını ve abarttığını düşünse de; canlı yayına katılan kişiler gerçekten de absürtlüğün sınırlarını zorluyor!

Bugün ise Esra Erol’un programından sonra kaos değil kutlama vardı! 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle; canlı yayından sonra saat 19.19’u bekleyen Esra Erol ve ekibi tam o dakikada Atatürk ve silah arkadaşlarını anmak için İstiklal Marşımızı okumaya başladı. Bu anları ise Instagram hesaplarında paylaşmaktan geri durmadılar.

Benzer Haberler

Ss 20 Mayıs 2021

Esra erolu seveverim ama yuvamın yıkılmasına sebep oldu eşimle 13 senedir hiç bir sorunum yoktu kadınları kadın sığınma evine teşvik ettiği için işimle agız tartışmamız oldu ve kafın sığınma evine gitmiş ve 3çocukla kaldım

Yorum Yaz