Yatak Odasına Girince Beklemediği Manzarayla Karşılaştı! İç Çamaşırıyla Görünce… Cam Tavanlar 6. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

9 Temmuz 2021

Yatak Odasına Girince Beklemediği Manzarayla Karşılaştı! İç Çamaşırıyla Görünce… Cam Tavanlar 6. Bölüm Fragmanı

Cam Tavanlar, ekranlarda heyecan fırtınası estirmeye devam ediyor. Başrollerini Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın paylaştığı dizi önümüzdeki hafta 6. bölümü ile seyrci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bensu Soral’ın hayat verdiği Leyla karakterinin çizdiği güçlü ve başarılı kadın imajı çok beğenilirken, kadınların iş hayatında yaşadığı zorlukları gözler önüne sermesi de bir hayli taktir ediliyor.

5. Bölümde Neler Yaşandı?

blank

Asude, büyük bir gala için Lujuria’yı bir geceliğine kiralar. Lujuria ekibi Cem’in emri altında 1 gece çalışacak ve muhteşem bir gala menüsü hazırlayacaktır. Bu durum Leyla’yı her ne kadar rahatsız etse de başka seçeneği yoktur. Herkes bu organizasyonda Leyla ve Cem’in kapışmasını beklerken, Lujuria ve Asude’nin şefleri Aylin ve İskender birbirine girer.

blank

Bu sorun çözülmedikçe iyi bir menü çıkarmanın imkanı yoktur. O yüzden Cem ve Leyla örnek bir davranış sergileyerek birlikte yemek yaparlar. Bütün personelin bir arada yemek yemesi ile gerginlik de çözülür. Tüm hazırlıklar tamamlanır ve gala muhteşem geçer.

blank

Ancak gece’nin sonunda Asude’nin sahibi Haldun Leyla’yı ziyaret ederek ona tabelada Lujuria yerine Asude yazdığını hatırlatır ve moralini bozar. Cem’in bu gala ortaklığını Leyla’ya acıdığı için teklif ettiğini söyleyerek Leyla’yı iyice çileden çıkarır. Leyla ile Cem arasında yeniden gerginlik başlar.

blank

İskender bunu fırsat bilerek Leyla’ya açılmaya karar verir ve bu konuda bazı ipuçları verir. Leyla konuyu anlayınca kafası karışır; bir yanda çok sevdiği bir adam, diğer yanda ise onu koşulsuzca çok seven bir adam durmaktadır. Leyla’yı hayatının en zor seçimlerinden biri beklemektedir.

blank

İskender’in yemek teklifini kabul eden Leyla, gün ve saat konusunda onnla sözleşir. O an geldiğinde İskender Leyla’yı almak için evinin önünde hazırdır. Cem de o sırada hiç beklenmeyen hamleyi yapar ve Leyla’ya konuşmayı teklif eder. Leyla’nın bu teklife cevabı ne olacaktır?

6. Bölümde İzleyenleri Neler Bekliyor?

blank

Leyla Cem’in teklifini kenara koyarak İskender ile birlikte yemeğe çıkıyor. Bu durum Cem’i bir hayli üzüyor. Leyla’dan uzak durmaya çalışan Cem’in bu çabasını yine Leyla bozuyor. Bir fuar için farklı arabalarda yola çıkan ikiliyi bakalım hangi maceralar bekliyor?

Bu organizasyon Leyla ve Cem’e aynı zamanda büyük bir sürpriz sunuyor. Geçmişte yaşadıklarının sebebi olan Suna bir anda karşılarında beliriveriyor. Suna’nın gelişi geçmişe dair şüpheleri giderecek mi? Yoksa herşeyi iyice alt üst mü edecek hep birlikte göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz