Baş Belası’nın İpek’i İrem Helvacıoğlu Sevgilisini Paylaştı: Aşkı Dizide mi Buldu?

Aleyna

Haberler

9 Temmuz 2021

Baş Belası’nın İpek’i İrem Helvacıoğlu Sevgilisini Paylaştı: Aşkı Dizide mi Buldu?

Atv’nin iddialı dizisi Baş Belası ile gündemden düşmeyen İrem Helvacıoğlu’ndan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Güzel oyuncu, sevgilisi ile poz verip sevenleri ile paylaştı. O paylaşım sosyal medyayı salladı.

irem helvacıoğlu-seçkin özdemir-baş belası

Yaz aylarının gelmesiyle beraber rengarenk ve oldukça keyifli dizilerde ekranları doldurmaya başladı. Bu oldukça ilgi çeken dizilerden biri de Atv’den geldi. Kendisini ailesine adamış İpek Gümüşçü’nün emniyette psikolog olarak işe başlamasıyla değişen hayatına tanık olacağımız Baş Belası bu yazın en çok konuşulan yapımlarından biri olacak gibi duruyor.

irem helvacıoğlu-seçkin özdemir-baş belası

Başrollerinde İrem Helvacıoğlu, Seçkin Özdemir, Dilara Aksüyek, Bülent Düzgünoğlu, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Yılmaz Kunt gibi isimlerin olduğu fenomen dizinin psikolog İpek’inden yepyeni bir paylaşım geldi. İrem Helvacıoğlu aşkı Baş Belası setinde mi buldu?

“Sevgilimle Buluştum”

Sosyal medyadan gördüğümüz kadarıyla Baş Belası seti oldukça iyi anlaşan bir ekip oldu. Bildiğiniz gibi daha önce Güneşin Kızları, No: 309, Sen Anlat Karadeniz gibi projelerde izlediğimiz İrem Helvacıoğlu’nu en son Seni Çok Bekledim’de izlemiştik. Dizideki partneri Özcan Deniz ile sıkıntı yaşayan güzel oyuncunun Baş Belası ile sonunda yüzü gülmüştü. Seçkin Özdemir ile sık sık paylaşım yapan İrem Helvacıoğlu sette oldukça mutlu gibi.

baş belası-irem helvacıoğlu-damla aksüyek

İrem Helvacıoğlu sadece partneri Seçkin Özdemir ile değil diğer başroller ile de gayet iyi anlaşıyor. Bunlardan Biri de Dilara Aksüyek. Dizide de iki yakın arkadaşa hayat veren İrem Helvacığlu ve Dilara Aksüyek’in set dışında da aralarından su sızmıyor. Sevilen ikiliden yepyeni bir paylaşım geldi. Dilara Aksüyek İrem Helvacıoğlu ile poz vererek paylaşım yaptı. “Sevgilimle buluştum” diye not düşen Dilara Aksüyek’e kayıtsız kalamayan Helvacıoğlu, o paylaşımı kendi hesabında da paylaşarak kalplerle doldurdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz