Yaz Dizilerinde Zirve Belli! Burcu Özberk ve İlhan Şen’li Aşk Mantık İntikam’ı Durduramıyoruz! Rekor Üstüne Rekor

Aleyna

Haberler

25 Temmuz 2021

Yaz Dizilerinde Zirve Belli! Burcu Özberk ve İlhan Şen’li Aşk Mantık İntikam’ı Durduramıyoruz! Rekor Üstüne Rekor

Aşk Mantık İntikam ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Reyting listelerinde zirveyi koruyan fenomen dizi rekor izlenmeye ulaştı. Dizinin büyük başarısı ise sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Bu sezon dizi bakımından oldukça verimli bir süreçti. Hem orijinal senaryoları hem de güçlü kadroları ile ekranlarımızı dolduran iddialı yapımlara yaz aylarında ara verdiğimiz için üzülsek de yaz dizileri de sezon dizilerini aratmıyor. Birbirinden renkli ve keyifli yapımlar yaz gecelerimize eğlence katarken arada tatlı bir rekabet de oluşmaya başladı. Yaz dizileri hem sosyal medyada hem de televizyon ekranlarında popüler olabilmek için yarışa başladı.

Televizyon Onlara Yetmedi

Bildiğiniz gibi internet artık hayatımızın çok büyük bir parçası haline geldi. Televizyondaki programlara da istediğimiz zaman ulaşmamıza imkan sağlayan internet ortamı, dizi ve filmlerin başarısını belirleyen en önemli unsurlardan biri.

aşk mantık intikam-burcu özberk-ilhan şen

Bu yazın en sevilen dizilerinden biri ise Aşk Mantık İntikam Oldu. Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen’in olduğu Aşk Mantık İntikam reyting listelerinde en yüksek izlenmeye sahipken bambaşka bir başarı haberi daha geldi. Aşk Mantık İntikam’ın ilk bölümü Youtube’da tam 11 milyon izlenmeye ulaşarak yaz dizileri arasında Youtube’da en çok izlenen dizi oldu. Listede ikinci sıra Baht Oyunu’nun olurken üçüncü Ada Masalı, dördüncü Kalp Yarası, beşinci ise Cam Tavanlar oldu. Bakalım yaz dizilerinden hangileri sezonda da sevenleri ile buluşmaya devam edebilecek.

Cam Tavanlar Final Kararı Aldı

aşk mantık intikam-burcu özberk-ilhan şen

Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın başrollerinde olduğu Cam Tavanlar yaz sezonuna oldukça iddialı bir şekilde başlamıştı. Ancak ne yazık ki ilgi çeken konusu ve yıldız kadrosu olmasına rağmen dizi istenen başarıyı gösteremedi. Fenomen dizi 8. bölümüyle ekranlara veda edeceğini duyurdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz