Acun Ilıcalı’dan Nafakayı Kesen Şeyma Subaşı Meedo’yu Ele Geçirmiş: Geçmişe Sünger Çekip…

Beyza S.

Haberler

25 Temmuz 2021

Acun Ilıcalı’dan Nafakayı Kesen Şeyma Subaşı Meedo’yu Ele Geçirmiş: Geçmişe Sünger Çekip…

Şeyma Subaşı özel hayatı ile sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Meedo ile olay bir ayrılıktan dolayı magazin gündemini çalkalayan Şeyma Subaşı’ndan yepyeni bir paylaşım geldi. O paylaşım kısa sürede sosyal medyada olay oldu.

şeyma subaşı-meedo

Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Şeyma Subaşı her adımıyla olay yaratmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı ile ilişkisinden sonra tüm Türkiye tarafından tanınan bir fenomene dönüşen ünlü isim hem lüks yaşamı hem de aşk hayatı ile herkesin radarında. Bildiğiniz gibi Subaşı bir süredir Mısırlı Mohammed Alsaloussi ile birlikteydi. Aşkını sürekli ilan etmekten çekinmeyen Subaşı ile Meedo evlilik kararı bile almıştı.

şeyma subaşı-meedo

Rüya gibi bir organizasyon ile yüzük takan ünlü çiftten kısa süre sonra mutlu haber gelmişti. Şeyma Subaşı hamile olduğunu duyurmuştu ancak mutluluk kısa sürdü. Bebeğini kaybeden fenomen çiftimiz ardından ayrılık kararı aldı. Ayrılık kararının ardından ise dolandırma, bebek aldırma gibi haklarında birçok iddia ortaya atıldı.

Meedo Sessizliğini Bozmuştu

Tüm iddialara rağmen ikiliden net bir açıklama gelmemişti. Ancak kısa süre önce Meedo Türk basınına açıklamalarda bulundu. Barışma kararının ardından Meedo Şeyma’nın tüm harcamaları hak ettiğini söyledi. “Ve Şeyma ile ilişkinin bitmesini isteyen bendim. Medya, Şeyma’nın beni terk ettiğini, çünkü ona sahte takılar aldığımı, sahte bir yüzükle evlenme teklif ettiğimi yazdı. Hayır öyle olmadı, Şeyma’yla ilişkiyi bitiren bendim.” diyen Meedo gündeme bomba gibi düştü.

şeyma subaşı-meedo

Aralarındaki saygıyı kaybettiklerinden bahseden Meedo “Zaman geçince, fark ettim ki, Şeyma ve benim aramdaki şey uyumlu değil. O benim hoşlanmadığım farklı bir hayat tarzından hoşlanıyor. İkimizin hayat tarzı farklı.” sözleriyle ayrılık sebebini belirtmişti.

Yüzük Tekrar Takıldı

şeyma subaşı-meedo

Şeyma Subaşı’nın son paylaşımlarında bir ayrıntı dikkat çekti. Meedo’nun evlenme teklifinde verdiği yüzükle paylaşım yapan Subaşı kısa sürede gündeme bomba gibi düştü. Hatırlarsanız ayrılık kararının ardından Şeyma Subaşı yüzüğü hemen çıkarmıştı. Son paylaşımla anlıyoruz ki ünlü çiftimiz için işlerin yolunda.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz