Hadise Cephesinden Son Dakika Gelişmesi: Mehmet Dinçerler’le Tulum’da Basıldı Hayranları Onu İfşa Etti!

Aleyna

Haberler

25 Temmuz 2021

Hadise Cephesinden Son Dakika Gelişmesi: Mehmet Dinçerler’le Tulum’da Basıldı Hayranları Onu İfşa Etti!

Güzel şarkıcı Hadise, son birkaç haftadır Mehmet Dinçerler ile aşk yaşadığı iddia ediliyordu. Kaan Yıldırım ayrılığının ardından “Hay Hay” şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan Hadise, uzun süredir aşk yaşadığı Kaan Yıldırım’dan sonra depresyona girmek yerine yeni aşkı Mehmet Dinçerler ile Meksika’nın ünlü tatil merkezlerinden Tulum’a gitmeyi tercih etti!

Fanlarından Rahat Yok!

Şimdilik yeni aşka dair herhangi bir açıklama gelmemiş olsa da; Hadise’nin fanları Tulum’da da iş başında. Mehmet Dinçerler ile Hadise’nin gizlice fotoğraflarını çeken Hadise fanları, bu fotoğraflarını Instagram’ın sevilen magazin hesaplarından birine yollayınca ortalık karıştı. Kısa sürede tüm Instagram’a yayılan bu fotoğrafların ardından Hadise ve Mehmet Dinçlerler aşkı magazincilerin gözünde kanıtlanmış oldu!

blank

Bildiğiniz gibi Hadise, son zamanlarda oldukça zor günler yaşamak zorunda kaldı. Güzel şarkıcı tam dünyaya açılıp adını farklı ülkelerde duyurmaya başlayacaktı ki; Ebru Gündeş ve Reza Zarrab’ın boşanma davasının ortasına düştü. Magazincileri hedef gösterdiği Hadise, bu konuda basın yasağı çıkartmış olsa da artık çok geçti! Bu iddia uzun süre magazin gündemini meşgul etmeye devam etti.

blank

Fotoğraflar Ortalığı Karıştırdı!

Tam bu iddia unutuluyor derken bu sefer de Kaan Yıldırım ve Hadise’nin ayrıldığı iddiaları gündemde dolaşmaya başladı. Söylenenlere göre Kaan Yıldırım, Ebru Gündeş’le konuştuktan sonra ilişkilerini bitirme kararı almış. Bu söylentilerin ardından Kaan Yıldırım Instagram’dan açıklama yaparak iddianın doğru olmadığını söylemişti ancak ayrılık haberlerini de doğrulamayı da ihmal etmedi.

Tüm bu iddialar ve söylentilerin ardından “Hay Hay” şarkısıyla büyük çıkış yakalayan Hadise, Kaan Yıldırım’ı çoktan unutmuş hatta yeni bir aşka yelken açmıştı bile! Mehmet Dinçerler ile görüşmeye başladığı söylenen Hadise’nin fotoğrafları da basına sızdırılınca ortalık karıştı. Bugün ise gönüllü paparazziler Hadise ve Mehmet Dinçerler’i Tulum’da görüntülemişler. Kısa sürede tüm magazincilerin odağı olan fotoğraflar; ikilinin aşk yaşadığının kanıtı olarak kabul edildi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz