Yaz Geldi İfşalar Başladı! Genç Sevgili Akımının Son Kurbanları: Yılmaz Erdoğan, Sergen Yalçın, Acun Ilıcalı!

Aleyna

Haberler

20 Mayıs 2021

Yaz Geldi İfşalar Başladı! Genç Sevgili Akımının Son Kurbanları: Yılmaz Erdoğan, Sergen Yalçın, Acun Ilıcalı!

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte ünlülerimizin gönül ilişkileri de hareketlenmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş’ın teknik direktörü Sergen Yalçın’ın 22 yaşındaki genç sevgilisi ortaya çıkmış ve bu konu çok konuşulmuştu. Bugün ise Yılmaz Erdoğan’ın kendisinden 18 yaş küçük bir sevgilisi olduğunu Beşiktaş’ın şampiyonluk kutlamalarında öğrendik! Bakalım bugüne kadar “Genç sevgili akımı”nın son kurbanları kimler olmuş?

Acun Ilıcalı – Ayça Çağla Altunkaya

Son dönemin en popüler çiftlerinden biri şüphesiz Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya! Çiftimizin arasında tam 31 yaş fark var. Şeyma Subaşı’dan sonra Ayça Çağla Altunkaya ile ilişki yaşamaya başlayan Acun Ilıcalı, sevgilisini bir an olsun yanından ayırmıyor!

Sergen Yalçın – Lisaveti Karibskaya

blank

Ukraynalı 22 yaşındaki genç bir modele gönlünü kaptıran Beşiktaş’ın teknik direktörü Sergen Yalçın’ın Lisaveti Karibskaya ile aşkı Beşiktaş’ın şampiyonluğunda ortaya çıkmıştı! Hatta Lisaveti Karibskaya’nın Antalya’daki tatil görüntüleri sosyal medyada olay oldu. Çiftimizin arasında tam 26 yaş var.

Tamer Karadağlı – Iraz Yıldız

blank

24 yaşındaki piyanist Iraz Yıldız ile ilişki yaşayan Tamer Karadağlı, bu ilişki yüzünden sosyal medyadan sık sık linç yese de gelen tepkilere aldırmadan Iraz Yıldız’la mutluluk pozları vermeye devam ediyor. Sevgilisine ve kendisine küfür edildiğini ifade eden ünlü oyuncu; bu kişilere dava açtığını ve tazminat alacağını da söylemişti! Hatta bir açıklamasında; “Aşkta yaş farkı olmaz. 24 yaşında kız. Karışmak kimsenin haddi değil. Kimin ne söylediğine bakıp hareket edecek değilim” diyerek tepkisi ortaya koydu!

Yılmaz Erdoğan – Damla Uğurtürk

blank

TV100’ün haberine göre “Genç sevgili akımı”na dahil olan son isim ünlü oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan oldu! Bugünlerde inzivaya çekilen Yılmaz Erdoğan; Beşiktaş’ın şampiyonluk kutlamalarına kendisinden 19 yaş küçük sevgilisi Damla Uğurtürk ile katılınca aşkları ifşa oldu! Damla Uğurtürk ise aslında ekranlarda görmeye alışık olduğumuz birisiymiş! NTV, TGRT, Kanal B ve TRT’de muhabir ve spikerlik yapıyormuş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz