Dedikodu Kazanı: Hülya Avşar’ın Çabaları Yetmedi, Hadise’den Işın Karaca’ya Sert Yanıt, Ezgi Mola’nın Hayali!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

20 Mayıs 2021

Dedikodu Kazanı: Hülya Avşar’ın Çabaları Yetmedi, Hadise’den Işın Karaca’ya Sert Yanıt, Ezgi Mola’nın Hayali!

Magazin dünyasında bugün de sular durulmadı. Bakalım 20 Mayıs Perşembe günü neler olmuş, hep beraber inceleyelim!

1. Masumiyet 13. Bölümde Finale Hazırlanıyor!

Masumiyet

Fox’un sevilen dizilerinden Masumiyet reyting sıralamasında istediğini alamayınca 13. Bölümünde ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz hafta Masumiyet hakkında final iddiaları ortaya atılmıştı. Fakat Hülya Avşar’ın zorlamasıyla Masumiyet’e bir şans daha verildiği iddia edilmişti. Yasak Elma’nın sezon finalinden sonra günü değişen Masumiyet, reyting sıralamasında yüz güldürmeyince bu sefer kesin olarak ekranlara veda etmesine karar verildi!

2. Hadise’yle Işın Karaca Arasında Gerilim!

blank

Son haftalarda adı sansasyonlara karışan Hadise’nin Belçika’da bir radyo kanalında söylediği sözler sosyal medyada olay oldu. İçine Demet Akalın kaçan Işın Karaca, Instagram’da Hadise’nin söylediği sözlerini haber yapan bir magazin sayfasına yorum yapan Işın Karaca’ya Hadise’den yanıt gecikmedi: “Geçtiğimiz gün Belçika MNM Radyo Kanalı’nda katıldığım programla ilgili düzeltme… Geçen diyalog tam olarak şu şekildeydi; Soru: Belçika’dan Eurovision’a katılman için teklif geldi mi? Cevap: Hayır, gelmedi. Soru: Gelseydi katılır mıydın? Cevap: Neden olmasın… 2009 Eurovision sonucu ile ilgili; kaybettiğime evet, çok üzüldüm ama dördüncü olmak çok gurur vericiydi. Bir yarışmaya herkes birinci olmak için katılır. Bende de o hırs vardı ama olmadı. Yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak için paylaşmak gereği duyduğumun bilinmesini rica ederim. Saygılarımla… “ Bu arada detaylar için:

3. Seren Serengil Yine Şop Kurbanı Oldu!

Maldivler tatilinden sonra işinin başına dönen Seren Serengil bu defa yine şop kurbanı oldu. Şopların üstadı güzel yorumcu Instagram’da sevgilisiyle paylaştığı fotoğraflarda ayağında 6 parmak olması dikkatli sosyal medya kullanıcıların gözünden kaçmadı. Birçok Instagram kullanıcısı Seren Serengil’in bu fotoğrafına oldukça şaşırdı ve “Yok artık!” dedi!

4. Ezgi Mola’nın Tır Hayali!

Ezgi Mola

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Instagram paylaşımlarıyla yüzümüzü güldürmeye devam ediyor. Gündelik hayatını sık sık sosyal medyadan paylaşan güzelimiz, bugün araba kullanırken en büyük hayalinin tır sahibi olmak olduğunu açıkladı. Umarız Ezgi Mola en kısa zamanda tırına kavuşur! Bu arada detaylar için:

5. Oğuz Yılmaz Son Yolculuğuna Uğurlandı!

blank

53 yaşındaki Oğuz Yılmaz, geçtiğimiz gün Ankara’da kalp krizi sonucu hayatını kaybetmişti. Bugün ise Oğuz Yılmaz son yolculuğuna uğurlandı, cenaze esnasında Oğuz Yılmaz’ın oğlu ayakta durmakta güçlük çekti. Bütün yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.

Benzer Haberler

Havva Aksoy 21 Mayıs 2021

Ünlüler tabikide coşar yazın sıcak ve güzel oluyor havalar arkadaşlar ben bide cellat 36 ya aşık oldum

Yorum Yaz