Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’nın En Büyük İsteği Sizi Çok Şaşırtacak: Böyle İstek Görülmedi!

Aleyna

Haberler

20 Mayıs 2021

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’nın En Büyük İsteği Sizi Çok Şaşırtacak: Böyle İstek Görülmedi!

Güzel oyuncu Ezgi Mola Instagram hesabında günlük hayatını paylaşmaya devam ediyor. Her fırsatta hayatından kesitleri takipçileriyle paylaşan güzel oyuncu bu defa en büyük istediğinin “tır” olduğunu anlattı! Evet bildiğimiz, sürülen tır! Meğerse Ezgi Mola araba kullanmayı çok seviyormuş ve en büyük hayali tır kullanmakmış. Sanatçıların ilginç bir hayal gücü var gerçekten de!

Ezgi Mola Zirveye Çıkıyor!

Son dönemin en sevilen oyuncularından biri kuşkusuz Ezgi Mola! Youtube kanalı, Enis Arıkan ile arkadaşlığı, temizlik takıntısı, güzelliği ve oyunculuk yeteneğiyle herkesin hayalindeki arkadaş modeli kesinlikle Ezgi Mola’dır. Özellikle de Enis Arıkan ile dostluğuna düşmeyen var mı? Muhtemelen yok! Masumlar Apartmanı’nın başrol oyuncularından olan Ezgi Mola; diziyle birlikte popülerliğini katlamayı başardı.

ezgi Mola

Bildiğiniz gibi 2021 sezonuna dram dizileri damgasını vurdu! Aynı sezon içinde toplam 4 Gülseren Budayıcıoğlu roman uyarlamasını seyretmek; özellikle de Koronavirüs pandemisi esnasında halkımıza biraz ağır gelse de dram dizileri yetenekli oyuncularımıza kendilerini gösterme imkanı tanıyor! Ezgi Mola ve Merve Dizdar gibi güzelliklerine deği de oyunculuk yeteneklerine güvenen oyuncularımız dram dizileri sayesinde canlandırdıkları roldeki karakterleri adeta giyiyor!

blank

Ezgi Mola Tır Sevdasını Açıkladı!

Masumlar Apartmanı dizisinde Ezgi Mola ve Merve Dizdar’a neredeyse hiç makyaj yapılmıyor. Oyunculuğun sadece “güzellik” işi olmadığını tüm Türkiye’ye kanıtlayan Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın önü oldukça açık! Ancak oyuncuların daha doğrusu sanatçıların hayal dünyası bizimkilerden birazcık farklı oluyor.

Instagram hesabında trafikte video çeken Ezgi Mola; İstanbul trafiğinden, sıcaklardan ve kalabalıktan dem vurdu! Ancak o sırada güzel oyuncunun en büyük hayalinin tır sürmek olduğunu öğrendik. Evet, araba kullanmayı çok seven Ezgi Mola’nın en büyük isteklerinden gibi Müslüm Gürses eşliğinde tır kullanmakmış!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz