Yazın En İddialı Dizisiydi! Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’lu Ada Masalı Hakkında Şok Eden Gerçek Ortaya Çıktı

Aleyna

Haberler

15 Haziran 2021

Yazın En İddialı Dizisiydi! Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’lu Ada Masalı Hakkında Şok Eden Gerçek Ortaya Çıktı

Heyecanla beklenen “Ada Masalı” dizisi bu akşam başlıyor. Ama daha fragmanı bile sansasyon yaratmaya yetti, dizinin senaryosu ile ilgili ilginç iddialar ortaya atıldı.

Ada Masalı

Yaz başladığı zaman Türk televizyonlarında görebildiğimiz neredeyse tek dizi türü romantik komediler oluyor. Patronuna aşık olan asistan kadın ve iş yerinde birbiriyle çatışma içine giren iki aşık dışında bir şey izleyemez olduk! Neyse ki, bu yaz ekranlardaki çeşitlilik biraz daha arttı. Sezonun ilk dizilerinden “Cam Tavanlar”, kadınların iş yerinde yaşadığı ayrımcılığa dikkat çekmesiyle izleyiciye farklı ve izlenesi bir konu vaat etti. En heyecanla beklenen dizilerden diğeri ise muhteşem oyuncu kadrosu ve senaryosuyla öne çıkan “Ada Masalı”.

Dizide Yok Yok

Ada Masalı

Bir aşkı merkeze alan “Ada Masalı”, en kaliteli dizilerin adresi olan Ay Yapım’ın adıyla izleyiciye büyük bir güven vermeyi başardı. Ünlü yönetmen Ali Bilgin’in çektiği dizinin senaryosu ise Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu’na ait. Başrol oyuncuları da Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz olunca, dizinin sonbahara da kalması garanti gibi bir şeydi. Ama dizi daha başlamadan taşlanmasını sağlayan şey ise konusuyla ilgiliydi!

Ayça Ayşin Turan

“Ada Masalı”, Haziran ve Poyraz’ın öyküsünü anlatıyor. Haziran, hayalindeki iş için Tokyo’ya gitmek istiyor ve patronunu ikna etmeye çalışıyor. Ama patronu Doygun’un bir şartı var, bu terfi için Haziran’ın ona bir konuda yardım etmesi gerekiyor. Kırlangıç Adası’na gitmesi gereken Haziran, orada arsasını satmamak için direnen huysuz adamın bir açığını bulmak ve arsayı almak zorunda! Ama adaya gidince Poyraz’la karşılaşıyor ve aralarında büyük bir anlaşmazlık doğuyor. Patronunun istediği bilgiyi alsa da İstanbul’a dönemeyen Haziran, gözünü açtığında kendini bir dans yarışmasında Poyraz’la dans ederken buluyor! Tüm yaşadıkları ise patronunun ona bir oyun oynadığını gösteriyor.

Ünlü Yazardan Skandal İddia

“Kocan Kadar Konuş” serisinin yazarı olarak tanınan Şebnem Burcuoğlu, bu dizinin diğer kitabı “Çevrimdışı Aşk”tan uyarlandığını söylüyor. Bunu ise yapım şirketinin izin isteği ile değil, hayranlarının uyarısıyla öğrendiğini anlatıyor!

Şebnem Burcuoğlu story

Şebnem Burcuoğlu, “Bu akşam sizden çok mesaj geldi ‘Çevrimdışı Aşk’ kitabınızın aynısı diye. Baktım, antik tiyatro sahnesini bile es geçmemişler. Ne diyeyim aşkımsular, ne diyeyim 🙂” diyerek sitem eti. Bakalım, bu olay nerelere varacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz