Canlı Yayında Çile Çeken Esra Erol Evinde de Rahat Edemiyor: “Deliler” Her Yerde Onu Buluyor!

Aleyna

Haberler

15 Haziran 2021

Canlı Yayında Çile Çeken Esra Erol Evinde de Rahat Edemiyor: “Deliler” Her Yerde Onu Buluyor!

ATV’nin güzel sunucusu Esra Erol, bugünlerde programının sezon finali için günleri saymaya devam ederken; oğlu Ömer’in 2021 yaz stilini Instagram’dan paylaşınca ortalık karıştı. Canlı yayında absürt konuklarıyla uğraşmak zorunda kalan Esra Erol’un evde de çilesi bitmiyor!

Evlilik Programlarının Gözbebeğiydi!

Esra Erol uzun yıllardır ekranların aranan yüzlerinden olmaya devam ediyor. Flash TV’de evlilik programı sunmasıyla bir anda tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim haline gelen güzel sunucu; yıllar içinde farklı farklı kanallarda evlilik programları yaptı. Hatta bir dönem Esra Erol, kanallar ve yapımcılar arasında paylaşılamayan bir isimdi. Ancak Esra Erol’un evlilik programını bünyesine katamayan kanallar son çare olarak başka isimlerle evlilik programı yapmaya devam etti.

blank

Bu isimlerin başında da Zuhal Topal ve Seda Sayan geliyordu. Fox TV’de Zuhal Topal, Show TV’de Seda Sayan ve ATV’de Esra Erol! Gündüz kuşağının hakimi resmen evlilik programlarıydı. Hatta o dönemlerde Kanal D’de de “Kısmetse Olur” programı da bütün kaotik havasıyla ekranlarda fırtınalar estiriyordu.

blank

4 tane evlilik programı rekabeti kızıştırınca işin içine “kurgu” dahil olmaya başladı. Birçok program, reklam ajansından oyuncular getirerek birbirleriyle kavga etmelerini sağlıyordu. Hatta ortalığı daha da kızıştırmak için programlar arasında “aday” kavgası bile yaşanıyordu. Televizyon seyircileri bu durumu fark edip RTÜK’e şikayet edince; evlilik programları temelli olarak yasaklandı.

blank

Esra Erol’un Çilesi!

Ancak olan Esra Erol’a oldu. Uzun yıllar boyunca ekranlarda sunuculuk yapan Esra Erol, mecburen konseptini değiştirmek zorunda kaldı. Müge Anlı’ya benzer bir konsept ile seyicilerin karşısına çıkmaya başlayan Esra Erol, 4 sezon boyunca yüzlerce insanın yüzünü güldürmeyi başardı. Fakat programa katılan konukların absürtlük seviyesi arş-ı ala’ya yaklaşmaya başlayınca hem stüdyodaki kişiler hem de ekran başındaki seyirciler saç baş yolacak konuma geldi!

blank

Bugünlerde programının sezon finali için gün saymaya devam eden Esra Erol’un çilesi sadece program esnasında değil! Evde de 2 oğluna bakan ve her şeyleriyle özenli bir şekilde ilgilenmeye çalışan güzel sunucumuzun oğulları da birazcık çılgın. Evin küçük oğlu Ömer’in farklı tarzı annesinin de dikkatini çekmiş olacak ki; Esra Erol Instagram hesabından oğlunun 2021 yaz sezonu kreasyonunu paylaşmayı ihmal etmedi. Sezon finali de gelse, hem stüdyodaki “deliler” hem de evdeki “çılgın” çocuklar Esra Erol’un peşini bırakmıyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz