Boks Ringinde Aşk! Yasak Elma’nın Yıldızı Sevgilisine Yenilmeyi Hazmedemeyince Olanlar Oldu

Aleyna

Haberler

15 Haziran 2021

Boks Ringinde Aşk! Yasak Elma’nın Yıldızı Sevgilisine Yenilmeyi Hazmedemeyince Olanlar Oldu

Sürpriz bir kararla yıllarca başrol oynadığı diziyi bırakıp fenomen dizi “Yasak Elma”ya geçiş yapan Berk Oktay, yaşadığı karmaşanın yoğunluğunu sevgilisiyle atıyor. Ama sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy’un onu yenmesine pek de tahammül edemiyor!

Berk Oktay

Ünlü oyuncu Berk Oktay, yıllarca rating şampiyonu dizi “Savaşçı”nın başrolünde oynadı. Ancak pandeminin en ağır darbeyi vurduğu dizi “Savaşçı” olunca, o da diziyi bırakmayı tercih etti. Dizinin aylarca yayınlanamaması ve yapımcıyla yaşadığı anlaşmazlık yüzünden fenomen dizi “Yasak Elma”ya geçen Berk Oktay, çok doğru bir tercih yapmış gibi görünüyor. Çünkü “Savaşçı”daki kriz ratinglere de yansıdı ve dizi finale yürüyor. Ama “Yasak Elma” beşinci sezona imza atmak üzere!

Öte yandan, Berk Oktay doğru seçimlerini özel hayatında da sürdürmeye başladı. Merve Şarapçıoğlu’yla yaşadığı olaylı evliliğin ardından, “Savaşçı”da bir dönem başrolü paylaştığı Yıldız Çağrı Atiksoy’a aşık oldu. Mutlu çift, her fırsatta bir aşk paylaşımı yaparak düşman çatlatmaya başladı. Aradıklarını birbirlerinde bulduklarını söyleyen aşıklar, yakında evlenmeyi de planlıyor. Ama önce boks ringindeki meseleyi halletmeleri gerekiyor!

“Giriş, gelişme ve sonuç”

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy, işten artakalan neredeyse tüm vakitlerini birlikte geçiriyor. En çok eğlendikleri anları Instagram’da paylaşmayı ihmal etmeyen çift, haliyle, son dönemin en popüler ikililerinden birine dönüşüyor! Olağanüstü fizikleri ve sporcu kişilikleriyle de bilinen çift, spor paylaşımlarına da büyük önem veriyor. Son olarak, birlikte boks antrenmanı yaptıkları anları paylaşan Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy, takipçilerini çok güldürüyor. Çünkü Berk Oktay’ın Yıldız Çağrı Atiksoy’a yenilmeye pek tahammülü yok gibi görünüyor. Yumruğu yiyince olanlar oluyor!

Sevgilisini ringden zorla indiren Berk Oktay’a, Yıldız Çağrı Atiksoy’un yanıtı da takipçilerini hayli eğlendiriyor: “Baktın yeniyorum… Hemen kaçak dövüşmeye başladın.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz