Yeni İşler Arkadaşlıkları Bozdu: Demet Akalın Yerine Seda Sayan’ın Geldiğini Öğrenince Tek Kalemde Sildi!

Aleyna

Haberler

29 Mayıs 2021

Yeni İşler Arkadaşlıkları Bozdu: Demet Akalın Yerine Seda Sayan’ın Geldiğini Öğrenince Tek Kalemde Sildi!

Star TV ekranlarında yayınlanan “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programı dün yayınlanan final bölümünün ardından ekranlara veda etti. Bugün ortaya atılan bir iddiaya göre ise Demet ve Alişan’dan boşalan sabah programı kontentajı gelecek sezonda Seda Sayan tarafından doldurulacakmış! Kısa sürede tüm sosyal mecralarda yayılan bu haberden sonra; Instagram magazincileri tarafından ortaya yepyeni bir söylenti daha atıldı.

Seda Sayan’dan Sabah Programı!

Söylentiye göre Demet Akalın ve Seda Sayan; bu olayın ayyuka çıkmasının ardından Instagram’dan birbirlerini takip etmeyi bırakmışlar. Tabii bu söylentiden önce ikilinin birbirlerini takip edip etmediklerini konusunda net bir bilgi yok! Bildiğiniz gibi Seda Sayan, geçtiğimiz sezonlarda 2 kere Onur Büyüktopçu’nun sunuculuğunu elinden aldığı konusunda suçlamalara maruz kalmıştı.

blank

İlk olarak Show TV’nin uzun yıllardır severek seyredilen Yemekteyiz yarışması; seneler sonra ilk defa sunucu eşliğinde yayınlanmaya başladı. Sunucu ise Onur Büyüktopçu’ydu! Sevilen oyuncunun, sunuculuk yetenekleri de seyircilerden tam not aldı. Ancak aynı tarihlerde Fox TV’de Zuhal Topal’ın “Gelin-Kayınvalide”li yemek programı başlayınca; Yemekteyiz’in pabucu biraz daha atılmış oldu.

blank

Demet Akalın, Seda Sayan’ı Tek Kalemde Sildi!

Reytinglerde düşüş yaşayan Yemekteyiz bir sonraki sezonda Onur Büyüktopçu yerine Seda Sayan’la çalışmaya başladı. Ancak Yemekteyiz’i Seda Sayan bile kurtaramadı ve yarışma ekranlara veda etti. Bu olayın ardından Onur Büyüktopçu; Fatih Ürek’in sunduğu Gelinim Mutfakta yarışmasıyla anlaştı. Ancak burada da sunuculuk koltuğunu yine Seda Sayan’a kaptıran sunucu hakkında Seda Sayan’la arasının bozuk olduğu söylentileri türedi.

Bu iki olaydan sonra ise bugün ortaya bambaşka bir iddia atıldı. Söylentilere göre Star TV’de Demet Akalın ve Alişan’ın sunduğu sabah programının reytingleri yüz güldürmeyince; yapım ekibi Demet Akalın ve Alişan ikilisini bırakıp yollarına Seda Sayan’la devam etme kararı almış! Ne yapımdan ne de Seda Sayan’dan bu konuya ilişkin bir açıklama gelmemiş olsa da; Instagram’ın sevilen magazin sayfalarından “popbizde”nin iddiasına göre Demet Akalın, yerine Seda Sayan’ın getirilmiş olmasına çok sinirlenmiş ve Seda Sayan’ı takipten çıkartmış! Seda Sayan da boş durmamış tabii o da Demet Akalın’ı anında unfollow etmiş…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz