Yasak Elma Seyircisi Ayağa Kalktı! Hiç Kimse Bu Kadar Tepki Geleceğini Beklemiyordu

Aleyna

Haberler

29 Mayıs 2021

Yasak Elma Seyircisi Ayağa Kalktı! Hiç Kimse Bu Kadar Tepki Geleceğini Beklemiyordu

Fox Tv’nin fenomen dizisi Yasak Elma sezon arası vermiş olmasına rağmen ayrılık haberi ile gündeme bomba gibi düştü. O haberlere ise Yasak Elma severleri büyük bir tepki gösterdi.

Yasak elma-barış kılıç

Ekranların entrikası hiç bitmeyen iddialı dizisi Yasak Elma senelerdir fırtınalar estirmeye devam ediyor. Reyting listelerini darmadağın eden sevilen dizi bu sezon birçok iddialı proje yayına girmesine rağmen tahtını koruyor. Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar ve Berk Oktay’ın olduğu Yasak Elma hakkında dedikodular bitmiyor. En son diinin sevilen karakteri Şahika’ya hayat veren Nesrin Cavadzade’nin ayrılması ile hayranlarını üzen diziden yine üzücü bir haber geldi.

Kaya Yasak Elma’nın Yeni Sezonunda Olmayacak

Finaldeki patlama bölümüyle bazı oyuncuların diziden gideceği iddiaları da kulislerde dolanmaya başlamıştı. Ancak özellikle iki ismin gitme ihtimali çok konuşulmaya başlandı. Öncelikle Ender karakterine hayat veren Şevval Sam’ın diziden ayrılacağı konuşulmuştu ancak Barış Kılıç’ın hayat verdiği Kaya karakterinin diziye geri dönmesi bu iddiaları yalancı çıkarmıştı.

Yasak elma-barış kılıç

Bu kez ise Kaya karakterinin tekrar diziden ayrılacağı konuşuluyor. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizide Zehra’ya hayat veren Şafak Pakdemir ile Barış Kılıç’ın isimleri Med Yapım’ın bir dizisi olan Metresler dizisi ile anılmaya başlanmıştı. Kesin gelen bilgiye göre Barış Kılıç Yasak Elma’ya veda etti.

Sosyal Medya Ayağa Kalktı

Yasak elma-barış kılıç

Yasak Elma hakkındaki bu iddialar ise dizinin sevenlerini şaşkına çevirdi. Harekete geçen Barış Kılıç fanları tt çalışması yaparak BiziBırakma BarışKılıç hashtagıyla tt listesinde yer aldı. EnKay aşkının hayranları yapımcı Fatih Aksoy’a sosyal medya üzerinden çağrıda bulundu. Twitter’da bu karara isyan eden Yasak Elma severleri “EnKay’ı bir daha harcayamazsınız”, “Bize bir daha bu ayrılığı yaşatmayın” gibi sözler söyledi. Bu tepki yapımcıların kararını etkiler mi hep beraber göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz