Dedikodu Kazanı: Hadise’nin Eurovision Zamanından Şok İtiraf, Star TV’de Demet Akalın Gitti Seda Sayan Geldi!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

29 Mayıs 2021

Dedikodu Kazanı: Hadise’nin Eurovision Zamanından Şok İtiraf, Star TV’de Demet Akalın Gitti Seda Sayan Geldi!

Güneşli bir Cumartesi gününden herkese merhaba! Bakalım bu güneşli Cumartesi gününde ünlülerimiz neler yapmış? Hangi açıklamalarla güne damgalarını vurmuş?

1. Demet ve Alişan Gitti, Seda Sayan Geldi!

Bugün magazin kulislerinde konuşulan bir iddiaya göre Star TV’de yayınlanan Demet Akalın ve Alişan’ın sabah programının yerine önümüzdeki sezon Seda Sayan sabah programı yapmaya başlayacakmış! Bu arada detaylar için:

2. Serkay Tütüncü O Habere Ateş Püskürdü!

blank

Masumiyet’in sevilen oyuncusu Serkay Tütüncü bugün verdiği bir röportajda; “Seks bence hayat enerjisi, herkesin hayatında hep olmalı. Seksüel çekimin olduğu yerde her zaman bir merak vardır. Hep diri tutar. Bu aslında yaptığımız iş için de geçerli. Partnerinle sevişmek zorunda değilsin, sadece seyircinin sizi sevişirken hayal etmesini sağla, yeter” açıklamasını yapınca ortalık karıştı. Bu sözler sosyal medyada çarpıtılınca yakışıklı oyuncu magazincilere ateş püskürdü; “Seçtiğiniz başlıklara ve fotoğraflara dikkat edin biraz! Cümlelerin sağından solundan çekip zarar verme derdindesiniz. Tık almak için kötüleşmeyin. Lütfen.” diyerek sitem etti! Bu arada detaylar için:

3. Selin Ciğerci’den Şok İtiraflar!

blank

“Selin Beauty” markasını büyütmek için hız kesmeden çalışmalarını sürdüren Selin Ciğerci, bugünlerde Londra’da. İngiltere’ye bazı yatırımlar için geldiğini ifade eden güzel fenomenimiz, geçtiğimiz haftalarda Marmaris’teydi. Marmaris’te Mert Vidinli’nin Youtube kanalına konuk olan Selin Ciğerci, 3 sene önce ticarete atılırken bankadan kredi çektiğini şu sözlerle anlattı; “Para yoktu o zaman bende. Gökhan da kovulmuştu oynadığı takımdan benim yüzümden. Takma kirpik için 40 bin TL kredi çektim. Sonra Allah “Yürü ya kulum” dedi bugünlere kadar geldik!” Bu arada detaylar için:

4. Ünlü Oyuncu İlker Aksum Trafik Kazası Geçirdi!

İlker Aksum

Ünlü oyuncu İlker Aksum bugün Adana’da kullandığı aracın hakimiyetini kaybetti ve kaza yaptı! Kullandığı araçla takla atan İlker Aksum; arabaya sıkışınca yardımıcına çevredekiler yetişti. Aracı kullanılamaz hale gelen ünlü oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğunu öğrenince rahatladık! Çok geçmiş olsun!

5. Nusret’in 6 Milyon TL’lik Saati Herkesi Çok Şaşırttı!

blank

Türkiye’nin en çok konuşulan insanlarından biri haline gelen Nusret; bugün 6 milyon TL değerindeki saatiyle olay oldu. Ünlü bir markadan saat satın alan Nusret, bu saati birazcık “değiştirmek” isteyince ortalık karıştı. Saatine 200 tane pırlanta işleten Nusret’in yeni saatinin 6 milyon TL olduğu ortaya çıktı. Yine zenginin malı züğürdün çenesini yordu!

6. TRT Genel Müdürünün Hadise Açıklaması Ortalığı Karıştırdı!

blank

Son zamanlarda zor günler geçiren Hadise, yine sosyal medyanın odağı olmayı başardı. Geçtiğimiz haftalarda Eurovision yarışmasında neden yarışmadığımız konusunda yaşanan tartışmalara TRT’nin Genel Müdürünün açıklaması eklenince ortalık yangın yerine döndü. Ali Eyüpoğlu’dan; “TRT Genel Müdürü’nün dediğine göre Hadise’nin giydiği kıyafet nedeniyle TRT ile iktidar arasında o dönem büyük sıkıntılar yaşandı ve bir daha Eurovision’a kadın şarkıcı gönderilmeme kararı alındı.” itirafı gelince sosyal medyada eleştirilerin ardı arkası kesilmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz