Yerden Yere Vurdular! Zor Günler Geçiren Hadise’ye Bir Darbe de Ünlü Şarkıcıdan Geldi

Aleyna

Haberler

20 Mayıs 2021

Yerden Yere Vurdular! Zor Günler Geçiren Hadise’ye Bir Darbe de Ünlü Şarkıcıdan Geldi

Ünlü şarkıcı Hadise, hakkındaki skandal iddialar nedeniyle zor günler geçiriyordu. Sevgilisi Kaan Yıldırım’dan da ayrıldığı söylenen şarkıcı, şimdi de Belçika açıklamasıyla eleştirildi.

Hadise

Hadise, yıllar önce “Avrupa’yı sallayan Türk kızı” olarak tanınmaya başladı. İngilizce albümleriyle yakaladığı başarının ardından kariyerine Türkiye’de devam eden Hadise, her zaman dikkat çeken ve başarılı bir şarkıcı oldu. Üstelik, senelerdir televizyonun en çok izlenen yarışmalarından “O Ses Türkiye”nin değişmeyen jürisiydi. Aşk hayatında uzun süredir sıkıntı yaşamasına rağmen sonunda aradığını buldu ve oyuncu Kaan Yıldırım’la evliliğe giden bir ilişkiye de başladı. Dünyaca ünlü markalarla çalışıyor, önemli sosyal sorumluluk kampanyalarının da yüzü oluyordu. Kısacası, onun için her şey yolundaydı.

Hadise ve Ebru Gündeş

Ancak ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, 11 yıllık eşi Reza Zarrab’dan aldatıldığı gerekçesiyle boşanmak isteyince ortalık karıştı. İddiaya göre, Reza Zarrab’ın eşini aldattığı kadınlardan biri de Hadise’ydi! İkilinin birkaç ay boyunca ABD’de gizli gizli görüşüp sonra da yollarını ayırdıkları söylendi. Hadise çok sert bir açıklama yaparak bu iddiaya karşı çıktı ve pek çok ünlü de ona destek oldu. Ama Ebru Gündeş yakın arkadaşı Hadise’yi korumak için tek kelime etmeyince pek çok kişi iddianın doğru olduğunu düşündü. Üstelik, en başta ona destek olan sevgilisi Kaan Yıldırım’la ayrıldıkları iddiası da ayyuka çıktı. Ama Hadise bir köşeye çekilmek ve iddiaları yalanlayarak da olsa tekrar gündeme getirmek yerine işine yoğunlaşmayı seçti.

Belçika Açıklaması Tepki Çekti

Hadise

Hadise, Belçika’da doğup büyüyen bir “gurbetçi”. Zaten kariyerine de orada başladı ve büyük başarılar kazandıktan sonra Türkiye’ye gelmeyi seçti. Yine de, ne o Belçika’yı unuttu ne de Belçikalılar onu! Ara ara orada röportajlar veren Hadise, birkaç gün önce yine Belçika radyolarından birine konuştu. MNM Radyo’ya konuşan Hadise, “Belçika adına Eurovision Şarkı Yarışması’na neden katılmayayım ki? Belçika için Eurovision’a gitmek istiyorum ama kimse bana teklif etmedi” dedi.

Hadise

Ünlü şarkıcı, 2009 yılında Türkiye adına yarışmaya katıldı ve “Düm Tek Tek” şarkısıyla dördüncü oldu. Sosyal medyada bunu hatırlatan kullanıcılar, “Seni Belçika istemiyor, burada ünlü yaptılar“, “Dördüncü olduğun için teklif gelmemiştir” gibi sözlerle ağır eleştiriler yaptılar. Ama öldürücü darbe meslektaşı Işın Karaca’dan geldi!

Hadise Işın Karaca story

Aaaa. Algı değiştirme oyunları.. Bayılırım” diyen Işın Karaca, Reza Zarrab olayına gönderme yaparak Hadise’yi gündem değiştirmeye çalışmakla suçladı. Böylece, iddialar karşısındaki tarafını da gösterdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz