Paramparça Dizisine Şükran Ovalı Dahil Oldu

Paramparça Dizisine Şükran Ovalı Dahil Oldu

Star TV ekranlarında yayınlanan Paramparça dizisinin oyuncu kadrosuna Nurgül Yeşilçay’ın ayrılmasından sonra ilk olarak Hümeyra Akbay konuk olmuştu. Hümeyra Akbay’ın ardından ise bugün dizinin oyuncu kadrosuna Şükran Ovalı’nın dahil edildiği açıklandı.

22 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 54. bölümde Şeref Meselesi dizisinden tanıdığımız Şükran Ovalı ilk kez dizide yer alacak. Paramparça dizisinde ‘Psikiyatrist Ayşe’ karakterini canlandıracak olan oyuncunun yer alacağı yeni bölüm hayranları tarafından büyük bir merak ile bekleniyor.

Daha önce Leyla ile Mecnun ve Şeref Meselesi gibi sevilen dizilerde yer alan Şükran Ovalı’nın Paramparça dizisinde nasıl bir performans göstereceği ise büyük bir merak konusu.

Şükran Ovalı Kimdir?

1 Nisan 1985 tarihinde dünyaya gelen Şükran Ovalı, lise eğitimini aldıktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Ünlü oyuncunun ekranlarda ilk kez görüldüğü dizi ise Bez Bebek dizisi olmuştur. Orman Kemal romanı olan Kötü Yol dizisinde de başrol oynayan Şükran Ovalı son olarak Şeref Meselesi dizisinde Derya karakteri ile karşımıza çıkmıştır.

Nurgül Yeşilçay’ın ayrılmasından sonra Paramparça dizisine gelen oyuncuyu yarın akşam yayınlanacak olan dizinin 54. bölümünde ekranlarda göreceğiz.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz