Paramparça 68. Bölümü için Heyecan Dorukta

admin

Star TV

29 Mayıs 2016

Paramparça 68. Bölümü için Heyecan Dorukta

Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Barış Falay ve Ahu Yağtu'nun başrollerinde yer aldığı Paramparça dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. 68. bölüm fragmanı ortaya çıkan dizinin yapımcılığını ise Endemol üstleniyor.

Dizinin 68. yeni bölümünde sahte rapor düzenletildikten sonra akıl hastanesine kapatılan Ozan'ın tatilde olduğuna Cihan'da inandırılmaya başlar. Maide Hanım ise Candan'ı kurtardıktan sonra Ozan'a ait olan hisselere göz dikmiştir.

Dilara'nın hastanedeki en yakın dostu ve destekçisi ise artık Harun'dur. Harun ise Dilara tarafından affedilmek üzeredir. Cihan'da bir yandan Ayşe ile arasını düzeltebilmek için çabalamaya başlar. Cihan'ın aklına gelen hoş bir sürpriz ikili arasındaki buzların erimesini sağlayacaktır.

Dilara ile barıştıktan sonra mutlu olmaya başlayan Harun, Maide Hanım ile konuşarak ona bu müjdeli haberi verebilmek için evine gitmek üzere yola çıkar. Eve doğru gitmeye hazırlanan Harun ise bilgisayarda gördüğü fotoğraftan sonra şok etkisi altına girer.

Fotoğrafların kim tarafından çekildiği ve bilgisayara hangi sebep ile koyulduğu artık tamamen bir sırdır. Harun için olaylar artık tamamen fotoğraflar ekseninde dönmeye başlamaktadır. Harun'a aynı zamanda büyük bir tuzak kurulduğu da çevredekilerin aklına girmeye başlamıştır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz