Karnındaki Bebek Benim Değilmiş! Sefirin Kızı 45. Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Gerçekler Ortaya Çıkıyor

Aleyna

Haberler

19 Mart 2021

Karnındaki Bebek Benim Değilmiş! Sefirin Kızı 45. Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Gerçekler Ortaya Çıkıyor

Türkiye’nin en sevilen dizilerinden biri olan Sefirin Kızı’nda sular durulmuyor. Dudu ve Yahya’nın nikah sahnesi ile heyecanı doruk noktasına çıkaran dizinin yeni bölümünde tüm gerçekler ortaya çıkacak.

sefirin kızı yeni bölüm- 45.bölüm

Star Tv’de izleyiciyle buluşan Sefirin Kızı şüphesiz en çok izlenen dizilerden biri. Her hafta ekranlarda fırtınalar estiren dizi, yayınlandığı ilk günden beri reyting listelerini altüst ediyor.

sefirin kızı yeni bölüm- 45.bölüm

İmkansız bir aşk hikayesinin anlatıldığı dizinin başrollerinde Engin Akyürek, Neslihan Atagül, Uraz Kaygılaroğlu gibi usta isimler vardı. Ancak dizi kadro değişikliğine gitti. Neslihan Atagül’ün sağlık problemleri nedeniyle diziden ayrılmasından dolayı Türkiye’nin en güzel kadınlarından biri olan Tuba Büyüküstün kadroya dahil oldu.

Önceki Bölümde Neler Oldu?

Mavi, eski eşi Sedat yüzünden Sancar ile evliliğinin tadını çıkaramadı. Geçmişin yaralarıyla mücadele eden Mavi, Sancar’a olan güvenini de sorgulamaya başladı. Sancar ise kendini sürekli aynı sorunların içinde boğuşurken buldu. Bu sorunlar ile uğraşırken bir yandan da Mavi’yi korumaya çalıştı.

Son bölümün en şok edici kısmı ise şüphesiz nikah sahnesiydi. Kafasındaki soru işaretlerinin peşine düşen Yahya, gerçek ile yüzleşti.
Yahya ve Dudu için büyük gün gelip çattığında ise herkes birbirinden ilginç sürprizler ile karşılaştı. Efeoğlu ailesi için unutulmaz bir düğün günü oldu.

Güven ise Melek’i almak için Sancar’dan yediği son golün üzerine kendine yeni bir oyun arkadaşı buldu. İkili, bu kez çok daha tehlikeli bir oyunun içine sürüklenmekte.

Yeni Bölümde Bizi Neler Bekliyor?

Mavi’nin sırrı ortaya çıkacak mı? Ona güvenebilir miyiz?

Sefirin Kızı’nın yeni bölümünü büyük bir heyecanla bekliyoruz.

Benzer Haberler

Nazlı 19 Mart 2021

Sizi çok seviyoruz dizilerinin seve seve izliyoruz pandemiden dolayi evdeyiz bu film bize cok iyi geldi 🙂🙂🙂🙂🙂

Yorum Yaz