Güzel Oyuncu Buse Varol İki Çocuk Annesi Olmanın Zorluklarından Bahsetti: “Uykusuzlukta Alişan’la…”

Aleyna

Haberler

13 Mart 2021

Güzel Oyuncu Buse Varol İki Çocuk Annesi Olmanın Zorluklarından Bahsetti: “Uykusuzlukta Alişan’la…”

Güzel oyuncu Buse Varol’un iki çocuklu anne macerası devam ediyor! Geçtiğimiz ay kızını kucağına alan Buse Varol, evinde çocuklar için 2 yardımcısı olmasına rağmen oldukça yoruluyor ve zorlanıyor. Instagram takipçileriyle her attığı adımı paylaşan güzel oyuncu, bugün anne olmanın zorluklarından bahsetti!

Buse Varol ve Alişan

Tektaş Ailesinin Samimiyeti!

Televizyon dünyasının müzmin bekarlarından Alişan, durdu durdu turnayı gözünden vurdu! Genç yaşından beri sahnelerde ve televizyonda boy gösteren Alişan’ın adı geçmişte Esra Erol’un kardeşi dahil birçok kişiyle anılmış olsa da; hiçbiriyle evlenemedi.

Alişan

Alişan’ın adı “müzmin bekar”a çıkmıştı ki; güzel oyuncu Buse Varol’la tanıştı! Bir dizi setinde tanışan çiftimiz kısa süre içinde aşık olup evlendiler. Instagram hesaplarında ailelerini sık sık paylaşmayı ihmal etmeyen Tektaş ailesinin tatlılığı ve samimiyeti kalbimizi eritiyor! Hele de geçtiğimiz ay Eliz’in dünyaya gelmesiyle dört kişilik bir aile olan çiftimizi izlemeye doyamıyoruz.

Buse Varol ve Alişan

Ünlü türkücü Alişan’ın; Buse Varol’a ne kadar iyi bir eş olduğu ve çocuklarına harika bir baba olduğu herkesin dilinde. Hatta geçtiğimiz haftalarda Alişan’ın “aile babası” tavrı Söylemezsem Olmaz’ın kaotik masasında bile konuşuldu. Özellikle de Seren Serengil, Alişan’ı yere göğe sığdıramadı ve canlı yayında övgüler yağdırdı.

Alişan ve Buse Varol

Ancak Seren Serengil, Alişan’ı överken; eşi Buse Varol’u da gömmeyi ihmal etmedi. Buse Varol’un Alişan’la tanışmadan önce tanınan ve ünlü biri olmadığını söyleyen Seren Serengil, bu açıklamadan sonra oldukça eleştiri aldı! Bu arada detaylar için:

Uykusuzluktan Dem Vurdu!

Buse Varol story

Ancak Tektaş ailesi, Seren Serengil’in bu açıklamalarına cevap vermedi! Bugün ise Buse Varol, iki çocuk annesi olmanın zorluklarından bahsetti. Uykusuzluktan dem vuran güzel oyuncu, Instagram hesabından; “Durumu özetliyeyim size; gece 3’te uyandık, 5’e kadar oyun oynadık. 6’ya doğru uyuduk ve 8.45’te uyandık. Uykusuzlukta Alişan ile yarışıyoruz. Peki bu çorapların ve ayakkabıların yemek masasıyla münasebeti nedir?” açıklamasıyla bir fotoğraf paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz