Mine Tugay Hem Güzel Hem Zeki! Bu Hareketine Herkes Hayran Oldu

Aleyna

Haberler

16 Ekim 2020

Mine Tugay Hem Güzel Hem Zeki! Bu Hareketine Herkes Hayran Oldu

Son olarak Zalim İstanbul dizisinde başrol oynayan ünlü oyuncu Mine Tugay, ikinci üniversitesini okuyor. Sosyoloji bölümüne başlayan oyuncu kitaplarını takipçileriyle paylaştı.

Yıllardır ekranların en sevilen yapımlarında izlediğimiz başarılı oyuncu Mine Tugay, son olarak Zalim İstanbul dizisinde başroldeydi. Tugay, dizi bitip araya pandemi girince bir süre mola vermeye karar verdi.

Mine Tugay, karantina döneminde okuduğu kitaplar ve izlediği yapımlar başta olmak üzere hayatına dair pek çok detayı takipçileriyle paylaştı. Türkiye’nin en güzel kadınları arasında gösterilen Tugay, güzellik sırlarını da anlatmayı ihmal etmedi. Görülen o ki, güzel oyuncu bu dönemde çok önemli bir karar daha almış!

Sosyoloji Bölümüne Başladı

Mine Tugay

Mine Tugay, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim alan ve İstanbul Devlet Konservatuarı Oyunculuk bölümünü bitiren eğitimli ve ödüllü bir oyuncu. Daha sonra Bahçeşehir Üniversitesi’nde İleri Oyunculuk dalında yüksek lisans yapan Tugay, okumaya doyamadı!

Başarılı oyuncu, karantina döneminde önemli bir karar aldı ve ikinci üniversite kapsamında İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümüne kaydoldu. Tugay, bölüme kayıt yaptırdığını Instagram’dan paylaştığında övgüler kadar eleştirilerle de karşılaştı. Pek çok takipçisi “Hem güzel hem zeki” diyerek Tugay’ı kutladı. Gençler ve kendileri için bir örnek oluşturduğunu söyleyerek teşekkür edenler de oldu. Ancak bazı takipçiler de Tugay’ın gitmeyeceği bir okula kayıt yaptırarak göz boyadığını iddia etti.

Çalışmalar Başladı

Mine Tugay story

Mine Tugay, kendisini eleştirenleri yanılttı. Şu an tatilde olan ünlü oyuncu bir yandan da yeni bölümü için ders çalışıyor. Kitaplarının geldiğini duyuran ve aynı bölümde okuyan takipçileriyle fikir alışverişi yapan oyuncu oldukça hevesli görünüyor.

Benzer Haberler

Yagmur 16 Ekim 2020

50 yasindan sonra okuyanida tebrik etmeli

Yorum Yaz