Aslıhan Güner Kars’a Gitmeden Önce Evlilik Yıldönümünü de Aradan Çıkardı! Uzak Şehrin Masalı’na Hazırlıklar Sürüyor

Aleyna

Haberler

9 Haziran 2021

Aslıhan Güner Kars’a Gitmeden Önce Evlilik Yıldönümünü de Aradan Çıkardı! Uzak Şehrin Masalı’na Hazırlıklar Sürüyor

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başrol oyuncularından olan Aslıhan Güner yeni dizisi Uzak Şehrin Masalı için uzaklara gitmeden önce doyasıya tatilin tadını çıkarıyor. Bu arada eşi ile de bolca vakit geçirmeye çalışan Güner dün de evlilik yıldönümünü kutladı. İşte Aslıhan Güner’den çok özel paylaşım!

Önce Kendi Masalını Yaşıyor

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin Yıldız’ı Aslıhan Güner son günlerde sosyal medya paylaşımlarındaki yeni imajı ile dikkat çekiyor. Yeni anlaştığı proje için yakında Kars’a gidecek olan güzel oyuncu gitmeden önce yapmak istediği her şeyi yapıyor ve doyasıya tatilin tadını çıkarmaya çalışıyor. Diğer yandan dün de evlilik yıldönümünü kutladı Güner. Uzak Şehrin Masalı başlamadan önce kendi masalını yaşamaya çalışan Güner eşi ile birlikte oldukları fotoğraflarla çok sayıda beğeni topladı.

Kırmızı Saçlar Gitti

Rengarenk saçları ve kıyafeti, Karadeniz şivesi ve Karadeniz kadını imajı ile çok beğenilen Aslıhan Güner dizi final yapar yapmaz başka bir proje ile anlaştı ve anında imaj değişikliğine gitti. İlk olarak kızıl saçlarını kendi rengine boyatan Güner bununla yetinmeyip biraz da kestirmişti hatta. Tabii bu değişim aynı zamanda artık oyuncuyu Yıldız karakterinden çıkartıp Uzak Şehrin Masalı dizisine adapte etmeyi de amaçlıyor muhtemelen. FOX TV de yayınlanacak olan ve yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın yürüttüğü Uzak Şehrin Masalı Eylül sezonunda izleyicilerle buluşacak. Bunun için de dizinin çekimlerine Temmuz ayında başlanacağı öğrenilen bilgiler arasında.

Yine mi Ayrılık!

blank

2 sezon süren Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın çekimleri için uzun süre Ordu’da kalmak durumunda kalan Aslıhan Güner’i bu kez daha uzak yollar bekliyor. Yeni dizinin çekimleri için güzel oyuncu bu kez Kars’a gitmek zorunda. Üstelik de yönetmenin birkaç bölüm sonra çekimleri İstanbul’a alma durumunun olmadığı da baştan açıklanan bir durum. Bu demek oluyor ki Aslıhan Güner ve eşi Mert Kılıç’ı yine ayrılık dolu bir sezon bekliyor. Bu nedenle de evlilik yıldönümlerinin tatile denk gelmesi çift için harika bir fırsat olmuş. Onlar da bu fırsatı oldukça iyi kullanmışa benziyorlar zaten. Biz de uzun yıllar dileyelim kendilerine…

Benzer Haberler

Rukiye 9 Haziran 2021

Çok 3

Rukiye 9 Haziran 2021

Çok güzel sin

Emre 9 Haziran 2021

Çoooooooook özliyecem kuzey yıldızını😭😭😭😭😭😭😭😭

Hiranur Ecrin okay 10 Haziran 2021

Seni seviyorum özleyeceğim ama sana çok hayranıyım numarını ver verebilir misin

Yorum Yaz