170 Bin TL’lik Tatil Sponsorlardan, Alışveriş Reklamlardan: Gariban Demet Akalın Alışveriş’i “Korseyle” Halletti!

Aleyna

Haberler

14 Mart 2021

170 Bin TL’lik Tatil Sponsorlardan, Alışveriş Reklamlardan: Gariban Demet Akalın Alışveriş’i “Korseyle” Halletti!

Güzel şarkıcı Demet Akalın bugün Instagram’da olay olan Dubai tatilinden döndü! 170 bin TL’lik tatili sponsorlarla bedavaya getiren güzel şarkıcı, Dubai’de yaptığı alışverişleri bedavaya getirememiş olacak ki; Instagram’dan “korse” reklamı yaparak Dubai’den aldıklarının parasını çıkartmaya çalışıyor. Eee Demet Akalın ne yapsın, altı üstü “gariban” bir şarkıcı!

Demet Akalın

Bildiğiniz gibi ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın her açıklaması, her attığı adım sosyal medyada olay oluyor. Seren Serengil’den daha fazla magazin gündemi yaratan Demet Akalın geçtiğimiz sene başında yaptığı “Geçinemiyorum” açıklamasından sonra eleştiri oklarının hedefi olmuştu!

demet akalın

Geçinemeyen, Gariban Demet!

Güzel şarkıcının “geçinemiyorum” dediği sene içinde; Hira Han isimli bir restorant açması, yeni single çıkartması, DA isminde kozmetik markası kurması ve Alişan’la Star TV’de sabah programı sunmaya başlaması dışında sorun yok. Bütün bu yeni projelerden sonra Demet Akalın’ın “geçinebildiğini” düşünmeye başlamıştık. Fakat çok yanılmışız!

Lüks marka takıntısıyla nam salan Demet Akalın; Gucci, Versace gibi dünyaca ünlü markaların yeni sezon parçalarını üstünde taşımayı oldukça seviyor. Fakat sosyal medya kullanıcıları genellikle Demet Akalın’ın kombinlerini pek beğenmiyor. Hatta Söylemezsem Olmaz programının güzel yorumcusu Seren Serengil, Demet Akalın için; “Ben marka olsam Demet’e kıyafetlerimi giydirmem. Çok kötü kombinliyor. Demet’in vizyonu yok sadece parası var!” diyerek ünlü sanatçıyı bombalamıştı! Bu arada detaylar için:

Tatil Sponsorlardan, Alışveriş İşbirliğinden!

Ancak Demet Akalın; ne Seren Serengil’in yorumlarını ne de sosyal medyadan gelen eleştirileri ciddiye almadan yolunda ilerlemeye devam ediyor. Hatta güzel şarkıcının yolu son olarak Dubai’ye de uğradı! Business class uçakla ailesi ve asistanıyla birlikte Dubai’nin yolunu tutan Demet Akalın yine sosyal medyanın eleştirilerinden kaçamadı. Fakat bütün masraflarını sponsorların karşıladığını açıklayan güzel şarkıcı kendisi için “gariban” tanımlamasını yaptı.

Demet Akalın reklam

Gariban Demo’muza 170 bin TL’lik sponsorlu tatil yeterli gelmemiş olacak ki; bugün Instagram hesabından “korse” tanıtımı yaparak; alışveriş masraflarını da işbirliğinden çıkartmayı hedefledi! Ama lütfen, Demet Akalın’ı eleştirmek yerine anlamaya çalışmamız lazım; elinde 3 milyon TL’lik yüzükle gezen güzel şarkıcı koskoca Dubai’de bütün alışveriş masraflarını nasıl karşılasın? Eleştirmek için eleştirmeyelim arkadaşlar, biraz anlayış!

Demet Akalın reklam
Benzer Haberler

Kutay 15 Mart 2021

Demette garibansa asgari ücretle geçinen aç demektir sadece israftan başka bişi deyil

Yorum Yaz