Çukur Dizisinin Yamaç’ının Kuzeni Miray Daner’den Merak Uyandıran Paylaşım! Yürüyorum Sana Doğru

Aleyna

Haberler

14 Mart 2021

Çukur Dizisinin Yamaç’ının Kuzeni Miray Daner’den Merak Uyandıran Paylaşım! Yürüyorum Sana Doğru

Televizyon dizilerinin hem güzel hem de sevimli yüzü Miray Naz Daner bugün Instagram hesabından merak uyandıran bir paylaşım yaptı. Aras Bulut İynemli’nin kuzeni olan Miray Naz Daner paylaşımının altına “Yürüyorum sana doğru” şeklinde bir yorum ekledi.

Miray Daner’in Merak Uyandıran Paylaşımı

Miray Naz Daner daha önceden yine kendisi gibi oyuncu olan Kubilay Aka ile birlikteydi. Ancak Çukur dizisinin Celasun’u Kubilay Aka ile güzel oyuncunun ilişkileri bir süre önce bitmişti. Ardındansa Miray Naz Daner’in yine meslektaşı olan Boran Kuzum ile birlikte oldukları iddia edildi. Ki beraber yaptıkları bir Instagram yayınında Boran Kuzum kendisini iltifatlara boğmuştu.

Miray Naz Daner Kime Yürüyor?

Miray Daner

Birbirlerinin yaptıkları her paylaşımı adeta kalpli emojilere boğan ikili ise aşk iddialarına hiçbir zaman olumlu cevap vermediler. Hatta en son Miray Daner bu konuda sessizliği bozup çok iyi arkadaş olduklarını söylemişti. Kalpli emojilerin anlamını soranlara bunların da yine arkadaşça kalpler ve sevgi göstergesi olduğunu açıklamıştı. Hal böyle olunca güzel oyuncunun yukarıdaki paylaşımı da takipçilerinin merakını gittikçe daha da kabartıyor. Acaba Miray Naz Daner kime yürüyor?

Miray Daner’in Oyunculuk Kariyeri

Miray Daner-Halit Ergeç-Bergüzar Korel

Oyunculuk kariyerine henüz 7 yaşında Bez Bebek dizisi ile başlamış Miray Daner. Burada “Doll Nergis” rolünü oynayan küçük oyuncuyu daha sonra 2009-2011 yılları arasında Papatyam dizisinde görüyoruz. Dizide Metin Akpınar’ın torunu “Gonca”yı canlandıran Miray Daner’i daha sonra da oldukça popüler olan projelerde görmeye devam ettik. Bunlardan birisi Medcezir ve diğeri ise Vatanım Sensin dizileri. Medcezir’de Beren Bellice’yi oynayan güzel oyuncu Vatanım Sensin’de Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in kızı Hilal karakterinde oynadı. Bunun dışında Hakan Muhafız, Bir Litre Gözyaşı, Merhaba Hayat, Zil Çalınca, 1 Kadın 1 Erkek gibi dizilerde de rol aldı. Dizilerin yanı sıra Hürkuş: Göklerdeki Kahraman, Arkadaşım Max, Çınar Ağacı, Dersimiz Atatürk filmlerinde de yer aldı.

Benzer Haberler

Yücel şahin 14 Mart 2021

Bana yuruyo

Yorum Yaz