Dedikodu Kazanı: İbrahim Tatlıses’in Yeni İmajı, Deniz Seki’den Estetik İtirafı, Yıldız Tilbe’nin Gençliği

Aleyna

Dedikodu Kazanı

14 Mart 2021

Dedikodu Kazanı: İbrahim Tatlıses’in Yeni İmajı, Deniz Seki’den Estetik İtirafı, Yıldız Tilbe’nin Gençliği

Ünlüler camiası bugün yine çok hareketliydi, bakalım 14 Mart Pazar günü en çok hangi konuları konuşmuşuz. Herkes hazırsa dedikodu kazanı kaynamaya başlıyor!

1. İbrahim Tatlıses Yine İmaj Değiştirdi!

İbrahim Tatlıses

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses bildiğiniz gibi Star TV’de İbo Show’u sunuyor. Her hafta başka bir imajla karşımıza gelen usta sanatçının bu haftaki boyaları pek olmamış sanki! Bu arada detaylar için:

2. Oğuzhan Koç’tan Demet Özdemir’e 50 Bin TL’lik Jest!

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir

Yakışıklı şarkıcı Oğuzhan Koç birkaç aydır birlikte olduğu oyuncu sevgilisi Demet Özdemir’e 50 bin TL’lik jest yaptı! Bir alışveriş merkezinde sevgilisinin beğendiği bilekliği hediye alan Oğuzhan Koç hem çok cömert hem de çok romantik! Bu arada detaylar için:

3. Demet Akalın’ın “Gariban” Tatili Sona Erdi!

Demet Akalın

Bu hafta sonu Instagram’ın en çok konuşulan konularından biri Demet Akalın’ın Dubai tatili oldu! Güzel şarkıcının sponsorlar sayesinde 170 bin TL’lik tatili bedavaya getirmiş olması sosyal medyada olay oldu, hele de Demet Akalın’ın kendisine “gariban” demesi daha da olay oldu! Fakat güzel şarkıcı bugün tatilini bitirip Dubai’den ayrıldı. Bu arada detaylar için:

4. Exxen’in En Çok İzlenen Yapımları Belli Oldu!

Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen 1 Ocak tarihinde seyircilerin karşısına çıktı. 1 Ocak’tan itibaren birçok sansasyona karışan Exxen’in en çok izlenen yapımları açıklandı. 3 ayda toplam 10,5 milyon gösterim alan Exxen’de en çok Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programı izlendi! Toplamda 7 milyon gösterim alan Konuşanlar’dan sonra Tolga Çevik’in Tolgshow’u da 1,1 milyon izlenme ile ikinci sırada yer alıyor. Bu arada detaylar için:

5. Deniz Seki’den Olay Açıklamalar!

Güzel şarkıcı Deniz Seki, bugün Hürriyet Gazetesinden Hakan Gence’ye konuştu. Eskiden kendisini sevmediğini belirten Deniz Seki, estetik konusunda ise “ufak dokunuşları” olduğunu söyledi; “Göğüs operasyonu geçirdim. Doku toplattım. Minik bir estetik. Çünkü çok zayıfladım. Şeyda Coşkun hayatıma giren sihirli değneğim oldu. Tabii, çok zorlu bir yoldu. Ama Şeyda çok disiplinli. Bana da bu konuda disiplinli olmayı öğretti. Beslenmeyi ve sporu çok sağlıklı şekilde hayat tarzıma dönüştürecek biri haline getirdi beni. Antidepresan alıyordum. Onu bile bıraktırdı.”

6. Yıldız Tilbe’nin Gençliği Olay Oldu!

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe Instagram hesabından gençlik fotoğrafını paylaşınca ortalık karıştı! Pek çok sosyal medya kullanıcısı Yıldız Tilbe’nin gençliğini Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cevadzade’ye benzetti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz