Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur’un Başrolleri Paylaştığı Kefaret’te Bu Hafta! İşte Kefaret Dizisi 18. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

15 Mart 2021

Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur’un Başrolleri Paylaştığı Kefaret’te Bu Hafta! İşte Kefaret Dizisi 18. Bölüm Fragmanı

Başrollerinde birçok usta oyuncunun rol aldığı Kefaret dizisinde geçtiğimiz hafta oldukça heyecanlı anlar yaşatmıştı. Reytingleri ilk zamanlar kadar yüksek gitmeyen Kefaret dizisinde karakterlerin birbirleri ile ilişkileri gittikçe daha fazla iç içe girmiş durumda. Bu hafta olacakları bekleyen Kefaret izleyicileri için işte 18. bölüm fragmanı!

Ahmet ve Meltem Gerilimi

Kefaret- meltem-Özge Özacar

Geçtiğimiz hafta Ahmet ile artık gerilimleri iyice artan Meltem Ahmet’e boşanma davası açmıştı. Hatta bununla da yetinmeyip Ahmet hakkında uzaklaştırma kararı çıkartan Meltem bir de Ahmet’in peşine bir dedektif taktı.

Arzu Olanları Öğrenince!

Kefaret-arzu-mine kılıç

Bu arada Arzu ise son anda polis baskınından kurtuldu. Ancak kendisini kimin ihbar ettiğini ve paralarına el koyan kişinin kim olduğunu araştırmaya başladı. Bu esnada Arzu ile ilişkisi basına düşen Ahmet işinden kovulur ve bunalıma girer. Zeynep’in çiftlikteki köy evine sığınmak zorunda kalır. Ahmet’i bitirmek için elinden geleni yapacak olan Meltem ise bir adım daha atar. Meltem Arzu’ya onu ihbar edenin ve bütün parasına el koyanın Ahmet olduğunu söyler. Bunu öğrenen Arzu’nun neler yapacağını ise 18. Bölümde öğreneceğiz.

Zeynep ve Sinan Evlenebilecek Mi?

Nurgül Yeşilçay-Mert Fırat-Kefaret

Zeynep ve Sinan cephesinde ise artık nikah tarihi bekleniyor. Ancak nikah günlerini alan çift Sinan’ın yurt dışı görevi nedeniyle ayrıdırlar. Sorun şu ki; nikah günü yaklaşmasına rağmen Sinan’dan hiçbir şekilde haber alınamıyor. Sinan’ın nikaha yetişip yetişemeyeceği bir yana nerede olduğu dahi henüz bilinemiyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz