43 Yaş Küçük Sevgilisiyle Evlendiğini Duyuran İbrahim Tatlıses’in Yıllar Sonra “Pişmanım” İtirafı Şaşırttı!

Aleyna

Haberler

2 Mayıs 2021

43 Yaş Küçük Sevgilisiyle Evlendiğini Duyuran İbrahim Tatlıses’in Yıllar Sonra “Pişmanım” İtirafı Şaşırttı!

Uzun yıllar sonra Star TV’de yeniden İbo Show’u sunmaya başlayan İbrahim Tatlıses bizi her programda şaşırtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz bölümlerde ilişki olmadığını ve hakkında çıkan evlilik iddialarının asparagas olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı; dün akşam yayınlanan bölümde kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendiğini ve çok mutlu olduğunu açıkladı. Ancak geceye damgasını vuran tek konu bu değildi! İbrahim Tatlıses, geçmiş yıllarda yaşadığı birlikteliklerden pişmanlığını da dile getirmekten çekinmedi.

İbrahim Tatlıses

Her programda hem İbrahim Tatlıses hem de konukları gözyaşlarına hakim olamıyor. Bu durum ekran başındaki izleyicileri üzse de; özellikle sesini kaybeden ünlü şarkıcı programda yayınlanan VTRleri seyrederken duygulanmadan duramıyor. Hatta geçen hafta yayınlanan bölümde Allah’a yalvaran İbrahim Tatlıses’in duası herkesin içini acıttı; “Allah’ım sesimi geri ver! Sesimi geri vermezsen oturduğum yeri geri ver. Senden önüne eğilerek rica ediyorum. Derdi sen verdin dermanımı da ver”

İbrahim Tatlıses

Önce Evlilik Ardından Pişmanlık!

Ancak programda her zaman hüzünlü anlar yaşanmıyor elbette! Birkaç yıldır birlikte olduğu Gülçin Karakaya ile evlendiğini dün akşam yayınlanan programda açıklayan İbrahim Tatlıses herkesi şaşırttı. Geçtiğimiz bölümlerde bu iddiaları yalanlayan ünlü şarkıcı, 5. kez nikah masasına oturarak kendisinden 43 yaş küçük sevgilisiyle evlenmiş! Bir de çocuk haberi alır mıyız acaba?

İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya

Programa damga vuran tek konu İbrahim Tatlıses’in evliliği değildi. Dün akşam yayınlanan bölümde konuklarıyla koyu bir sohbete dalan İbrahim Tatlıses; Simge Sağın’ın “Siz sarışın mı yoksa esmer mi seviyorsunuz?” sorusunun üzerine; “Benim için kalbi güzel olsun, esmer sarışın fark etmez. Ne sevdalar yaşadım sarışınla esmerle, ne sevdalar yaşadım mavi gözlü dilberdi, ne sevdalar yaşadım benim için özeldi, ne sevdalar yaşadım birbirinden güzeldi. Hepsinde ayrı bir tat, ayrı bir şefkat. Öyle birisi vardı ki imdat Allah’ım imdat! Ben kimi neden sevdiğimi biliyorum, neden yüz vermediğimi, neden gönderdiğimi bilirim. Bazılarıyla hayat yaşadım pişman oldum, milyon kere pişman oldum ama şimdi milyon kere de özür dilesem geçerli değil!” diyerek yıllar sonra ilişkilerinden pişmanlıklarını dile getirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz