Dünya Starları da Kovulur: Aleyna Tilki Amerika’da Müzik Şirketinin Kapısından Kovulduğu Anları Gülerek Anlattı!

Aleyna

Haberler

2 Mayıs 2021

Dünya Starları da Kovulur: Aleyna Tilki Amerika’da Müzik Şirketinin Kapısından Kovulduğu Anları Gülerek Anlattı!

Geçtiğimiz günlerde Exxen’de Enis Arıkan’ın programına konuk olan Aleyna Tilki, hem dansı hem de açıklamalarıyla magazin gündeminde olay olmayı başardı! Hatta dünya star aday adayımız Aleyna, meğerse Amerika’da ünlü bir müzik şirketinin kapısından kovulmuş.

Aleyna Tilki

Aleyna Tilki’nin Şanssızlığı!

Bildiğiniz gibi Aleyna Tilki adını ilk kez duyduğumuzdan beri “Dünya starı olacağım!” açıklamalarıyla çoğu kez hem sosyal medya kullanıcılarının hem de ünlü simalarının diline düşmekten kurtulamıyor. İlk İngilizce şarkısını geçtiğimiz aylarda piyasaya süren güzel şarkıcının Retrograde’i yayınladığı gün için “Astroloğumdan tavsiye aldım!” dese de büyük bir şanssızlık yaşadı.

Kerimcan Durmaz ve Aleyna Tilki

Ünlü Influencer Kerimcan Durmaz ve Aleyna Tilki’nin yeni şarkıları aynı gün yayınlanınca pek çok kişili ikiliyi kıyaslamaya başladı. Pek çok kişi Kerimcan Durmaz’ın Peşimde şarkısını ve Los Angeles’ta çekilen klibini, Aleyna Tilki’nin şarkısı ve klibinden daha fazla beğendi. Hatta Kerimcan Durmaz sayesinde Aleyna Tilki’nin şarkı çıkardığını öğrendiğini iddia eden kişiler bile vardı.

Aleyna Tilki

Meğer Amerika’da Kapıdan Kovulmuş!

Sevenlerinden istediği desteği alamayan ve Kerimcan Durmaz’ın gölgesinde kalan Aleyna Tilki’ye aynı tarihlerde bir darbe de Demet Akalın’dan geldi. Canlı yayında bir dönem yakın olduğu Aleyna Tilki için; “Dünya starı olacağım dedi, bak yazık çocuk dizisinde oynuyor. Şarkısını dünya starı bir kadından almadı mı? Kadın bile paylaşmadı bunu! Olmuyor yani zorlamanın manası yok, belki olur ama bilmiyorum! Bu kadar sivri konuşmayacaksın ‘Ben 3 sene sonra dünya starıyım’ bak şimdi çocuk dizisinde başrolsün. Hira bile açıp seyretmiyor artık!” deyince ortalık karıştı.

Retrograde ile büyük bir hayal kırıklığı yaşayan ve ünlü isimlerden de destek yerine köstek gören Aleyna Tilki, meğerse Amerika’da da oldukça zorlanmış! Eğitim için geçtiğimiz yıl Amerika’ya giden Aleyna Tilki; gittiği müzik şirketinin kapısından kovulduğu anları Exxen’de yayınlanan Enis Arıkan’ın talkshowunda anlattı. Bu anları kahkaha ile anlatan güzel şarkıcı kapısından kovulduğu müzik şirketiyle sonunda anlaşmış! Eee dünya starı olmak kolay değil.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz