Ünlü Oyuncu Ali Atay Aşka Geldi! Hazal Kaya’ya Olan Sevgisini Haykırdı: “Birbirimizin Şansı Olduk!”

Aleyna

Haberler

2 Mayıs 2021

Ünlü Oyuncu Ali Atay Aşka Geldi! Hazal Kaya’ya Olan Sevgisini Haykırdı: “Birbirimizin Şansı Olduk!”

Şu sıralar “Son Yaz” dizisinin çekimlerinden dolayı Çeşme’de olan Ali Atay, bugün Hürriyet Gazetesinden Hakan Gence’nin konuğu oldu. Meslek hayatı, Hazal Kaya’yla evliliği ve oğlu Fikret hakkında sorulara içtenlikle yanıt veren Ali Atay bilinmeyenlerini anlattı!

Ali Atay ve Hazal Kaya

Sosyal medya kullanmayı sevmediğini her fırsatta dile getiren Ali Atay’ı, eşi Hazal Kaya da olmasa göremeyeceğiz! Dizi çekimleri ve Koronavirüs pandemisi kısıtlamaları nedeniyle Hazal Kaya’dan ve oğlu Fikret’ten uzakta olan Ali Atay bildiğiniz gibi hem oyuncu hem senarist hem yönetmen hem de müzisyen! Hayatında tek bir noktaya odaklanmaktansa birden fazla işi hayatına yaymayı tercih eden Ali Atay’a göre Hazal Kaya ile birbirlerinin şanslarıymışlar!

blank

Hakan Gence’nin Sorularını Cevaplandırdı!

Ali Atay’ın en hassas noktası “adalet”miş; “Adaletle derdim var, adil olmama meselesi beni çıldırtıyor. Elimden gelen bir şey varsa yapmak istiyorum. Ama müdahale edemeyeceğim bir şeyse boğazım kuruyor, insanlığımdan soğuyorum. Sanırım bu sebeplerle de yaptığım her işte yolum, adaletle ilgili bir konudan geçiyor.”

blank

Hakan Gence’nin “Yönetmenlik ve oyunculuktan birini seçmen gerekse, hangisini seçersin?” sorusuna; “Ben acıkmayı seviyorum. Bitmeyen bir açlığım var. Hayatımı sadece oyunculukla geçindirmeye mecbur olsam biliyorum ki bir süre sonra oyunculuktan sıkılırım. Sadece yönetmenlik veya müzik yapsam, onlardan da sıkılırım. Hepsini ara ara dinlendirip onları yapmaya acıkacağım şekilde yapmayı seviyorum. Amatörlüğümü muhafaza edip o konuda aç kalmak benim için çok zevkli bir şey.” yanıtını veriyor Ali Atay.

blank

Hazal Kaya’ya Yüksek Perdeden Aşıkmış!

Ve konu geliyor Hazal Kaya ile evliliğe! Birbirlerine çok aşık olduğunuz bildiğimiz çiftimizin evliliği uzaktan da olsa gayet iyi gidiyormuş; “İyi gidiyor, mutluyuz. Bizim için aşk bir süre sonra daha kuvvetli, başka türde, büyük bir şeye dönüştü. Birbirimize daha yüksek bir perdeden âşık olduğumuzu düşünüyorum. Hazal’la aramızda çok güçlü bir bağ var. Nedenlerini araştırmıyor, sadece var olan bu sürecin tadını çıkarıyoruz. Yarın her şey değişir mi? Bilemem, ilgilenmiyorum yarın ne olacağıyla.”

blank

Çiftimiz uzun yıllardır berabermiş, bir film setinde tanışmışlar; “Hazal 23, ben 36 yaşındaydım. Yaşlarımızın farkında bile değildim. O da değildi. Yaşını sorduğumu bile hatırlamıyorum. İnsanlara memleketlerini ve yaşlarını hiç sormuyor bile olabilirim. Velhasıl, ilk tanışmamız benim yazdığım bir film senaryosu içindi. Doğal olarak aklımda Hazal başka bir yerde konumlanmıştı. Zaman içinde ilişkimiz başladı, filmi de çekemedik.”

Her Daim Destekçiler!

Hakan Gence, Ali Atay’a “İkinizin de oyuncu olması evinize nasıl yansıyor?” sorusunu yöneltiyor. Aldığı cevap ise şaşırtıcı; “Evde her şeyi konuşuruz. Başka insanların hobi olarak yaptığı her şey, bizim hayatımızın bir parçası.. Biz Hazal’la birbirimizin şansı olduk. Onun işleriyle ilgili yönlendirmem ama fikir veririm. Ben de onun fikirlerini mutlaka alırım. Birbirimizi çok besleriz. İkimiz de eskiden yeteneklerimizden korkan insanlardık. Karşılıklı olarak içimizdeki güçleri açığa çıkarıp birbirimizi yükseltmeye başladık. Mesela Hazal çok güzel şarkı söylüyor. Onu buna ikna etmek için uğraştım. O da beni senaryo yazma ve film çekme konusunda çok destekledi. Aynı evin içinde böyle bir insanla yaşamak muazzam bir şey.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz