Bize Tam Kapanma Ünlülere Detoks Tatili! Berrak Tüzünataç’tan Öykü Çelik’e İşte 17 Günü Böyle Geçiriyorlar

Aleyna

Haberler

2 Mayıs 2021

Bize Tam Kapanma Ünlülere Detoks Tatili! Berrak Tüzünataç’tan Öykü Çelik’e İşte 17 Günü Böyle Geçiriyorlar

Korona virüs önemleri kapsamında alınan önlemlerle beraber hepimiz evlere tıkıldık. Ancak tam kapanmayı tatile dönüştüren ünlüler, 17 günün tadını çıkarıyor.

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemiyle mücadele devam ediyor. Dünyanın dört bir yanında milyonlarca kişinin ölümüne sebep olan korona virüs vakaları artmaya başlayınca harekete geçildi. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonucunda alınan tam kapanma 29 Nisan Perşembe günü başladı. 17 gün sürecek tam kapanma sebebi ile tüm Türkiye 17 Mayıs’a kadar evinde kalacak.

blank

Bu tam kapanmayla birlikte birçok insan da Bodrum, Antalya gibi tatil bölgelerine çekildi. Bu akıma ise ünlü isimler de katıldı. Genellikle sakin bölgelerdeki evlerine ve yazlıklarına çekilen ünlü isimlerin aksine Berrak Tüzünataç, Öykü Çelik, Saba Tümer gibi ünlülerin tercihi detoks otellerinden yana oldu.

Detoks Otellerinde 5 Yıldızlı Tatili Aratmayacak Tam Kapanma

Detoks otelleri şehrin dışında kurulmuş spor ve beslenme adına kişilerin isteği yönünde özel programlar sunan otellerdir. Yemyeşil bir doğanın ortasında yer alan bu oteller genellikle stres ve gürültüden uzak bir tatil deneyimi sunar. Spor, sağlıklı yaşam, kişiye özel beslenme, yoga ve meditasyon gibi hizmetler sunan detoks otelleri son dönemin en popüler tatil seçimlerinden.

blank

Büyük şehrin gürültüsü ve stresinden uzaklaşmak isteyen yıldız simalar Bodrum’un en ünlü detoks otellerinde buluştu. Burada doğanın içinde yoga ve meditasyonla arınmak ve dinlenmek isteyen ünlülerden peşpeşe Instagram paylaşımları geliyor.

blank

Sevilen oyuncu Berrak Tüzünataç, ünlü modacı Ece Sükan, en son Survivor’da izlediğimiz Öykü Çelik ve Saba Tümer gibi Türkiye’nin yıldız simaları, detoks otellerinde tam kapanmanın keyfini çıkarıyor. Bu ünlü isimlere spordan beslenmeye, meditasyondan yogaya tamamen kendilerine özel hazırlanmış bir detoks programı uygulanacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz