“5 Gün İçinde Bu Yüzükler Takılacak” Gerçek Hayat Hikayesinden Uyarlanan Camdaki Kız’dan İkinci Fragman Geldi

Aleyna

Haberler

27 Mart 2021

“5 Gün İçinde Bu Yüzükler Takılacak” Gerçek Hayat Hikayesinden Uyarlanan Camdaki Kız’dan İkinci Fragman Geldi

Başrollerini Kırmızı Oda’da izlediğimiz Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı Camdaki Kız’dan yepyeni bir fragman geldi. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız’ın çarpıcı hikayesine gelin beraber göz atalım.

camdaki kız-burcu biricik

Merakla beklediğimiz Camdaki Kız dizisinden ikinci fragman geldi. Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak Camdaki Kız’ın yapımını OGM Pictures’ın üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç oturuyor. Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleminden çıkan senaryosu ve güçlü kadrosuyla iddialı bir şekilde yayın gününü bekleyen Camdaki Kız’dan ikinci fragman geldi.

Efsane Kadro

camdaki kız-burcu biricik

Çarpıcı konusu ve güçlü kadrosuyla dikkat çeken Camdaki Kız’ın başrollerini daha önce Kırmızı Oda’da izlediğimiz ve enerjilerine hayran olduğumuz Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu paylaşıyor. Burcu Biricik’in Nalan karakterine hayat verdiği dizide Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi gibi isimler yer alıyor.

Önceki Fragman Olay Olmuştu

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur.

camdaki kız-burcu biricik

Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu şirketinde mimar olarak çalışırken kendisini birden Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, karanlığa gömülecektir.

camdaki kız burcu biricik

İlk fragmanında özel bir gece için hazırlanan Nalan karakterimizi neler bekliyor hep birlikte göreceğiz.

Yayın Günü Değişti

İlk fragmanda yayın tarihi 1 Nisan olarak açıklanan dizinin yeni fragmanında yayın gününün değiştirildiği öğrenildi. Yeni fragmanda yayın tarihi 8 Nisan olarak görülen Camdaki Kız’ı izlemek için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz