Burak’ın “Ben” Karmaşası! Alişan ve Buse Varol Çocuklarının Söylediklerini Duyunca Gülme Krizine Girdi

Aleyna

Haberler

26 Mart 2021

Burak’ın “Ben” Karmaşası! Alişan ve Buse Varol Çocuklarının Söylediklerini Duyunca Gülme Krizine Girdi

Ünlü şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol, aile hayatlarından videolar paylaşmaya devam ediyor. Minik Burak’ın “ben”le imtihanına çok güleceksiniz.

Alişan

Alişan, 1997’de büyük patlama yapan “Kralı Gelse” şarkısından beri hayatımızdan eksik olmuyor. Daha o yıllarda “Aynalı Tahir” dizisinde başrol oynayan Alişan, daha sonra da hem şarkıcı hem oyuncu olarak karşımıza çıktı. Yıllar içinde epey deneyim kazandığı sunuculuğu da eklemeden geçmeyelim! Bu sezon sunduğu “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programını zaman zaman tek başına götürebilecek kadar tecrübeli bir sunucu artık.

Alişan ve Buse Varol

Öte yandan, Alişan’ın meşhur olduğu bir konu daha vardı, çok istediği halde evlenememesi! Nihayet, 2017’de başlayan “Dostlar Mahallesi” dizisi hayatının akışını değiştirdi. Bu kez işte hüsran yaşayan Alişan, aşkta kazandı. Sette tanıştığı Buse Varol’la kısa süre içinde evlendi. Muradına eren Alişan, 2019’da da oğlu Burak’a kavuştu. Geçen ay kızları Eliz’in dünyaya gelişi, hep istediği kalabalık ve şenlikli bir eve kavuşmasını sağladı. Bu evi de sık sık bizimle paylaşıyorlar!

Sosyal Medyaya Bayılıyorlar

Alişan ve Buse Varol, sosyal medyayı çok etkin kullanıyor. Öyle ki, aslında bir oyuncu olan Buse Varol’u sosyal medya fenomeni zannedenler var. Çünkü çok kısa sürede 1.4 milyon takipçi sayısına ulaştı! Bunu da genelde aile hayatını ve eşiyle ilişkisini paylaşarak başardı. Kızları doğunca da tavrı değişmedi. Bazı ünlüler nazar korkusundan bebeklerini aylarca gizlerken, Buse Varol ve Alişan ertesi gün paylaştı. Baksanıza, ne kadar mutlu görünüyorlar!

Buse Varol, Alişan, Eliz ve Burak

Bize de Burak ve Eliz’in maceralarını izlemek düştü. Mesela, kardeşine zaman zaman kol kanat geren, zaman zaman da onu kıskanan Burak herkesi çok güldürüyor.

Bu akşam da Burak’ın yaşadığı minik bir kafa karışıklığına şahit olduk. Tıpkı anne ve babası gibi çok güldük!

Burak’ın “Ben” Karmaşası

Alişan ve Burak

Alişan ve Buse Varol, bu akşamki yemeğinde Burak’a sesteş kelimeleri öğretmeye karar vermiş anlaşılan! Ama henüz 2 yaşında olan Burak, “ben” kelimesinin farklı anlamları da olduğunu kabullenememiş gibi duruyor.

Burak, babasının dediği gibi “Sen ya da ben ne fark eder baba?” gibi bilgece bir tavır da sergilemiş olabilir, bilemiyoruz. Ama kendisinin tam bir sevimlilik kumkuması olduğu kesin!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz