58 Gündür Peşinde! Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah’ın Bitmeyen Çilesi

Aleyna

Haberler

1 Mayıs 2021

58 Gündür Peşinde! Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah’ın Bitmeyen Çilesi

Farah Zeynep Abdullah’ı hayranlar rahat bırakmıyor. Masumlar Apartmanı’nın sevilen oyuncusu yaşadığı zor anları sosyal medya hesabından paylaştı.

farah zeynep abdullah-masumlar apartmanı

TRT’nin efsane dizisi Masumlar Apartmanı’nda fırtınalar estiren Farah Zeynep Abdullah Türkiye’nin en sevilen kadın oyuncularından biri. Sade güzelliği ve başarılı oyunculuğuyla kalbimizde taht kuran ünlü ismi ilk Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde izlemiştik. O dizi ile birlikte büyük bir çıkış yapan güzel oyuncu, Kelebeğin Rüyası ve Bir Küçük Eylül Meselesi gibi filmlerdeki olağanüstü performansı ile sinemadaki başarısını da herkese kanıtladı.

farah zeynep abdullah-masumlar apartmanı

Arından Kurt Seyit ve Şura, Unutursam Fısılda, Muhteşem Yüzyıl, Bizim İçin Şampiyon gibi projelerde yer alan Farah Zeynep Abdullah çok kısa bir sürede büyük bir hayran kitlesine kavuştu. Yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanan ünlü isim, sadece oyunculuğuyla değil sesi ile de hepimizi büyüledi. Anlayacağınız Farah Zeynep Abdullah’ta yok yok.

58 Gündür Bıkmadı!

Ünlü oyuncuda hem başarı hem yetenek hem de güzellik olunca hayranları da katlanarak arttı tabii. Özellikle son projesi Masumlar Apartmanı ile Türkiye’nin en popüler kadın oyuncularından birine dönüşen ünlü ismin hayranları ile başı büyük dertte.

farah zeynep abdullah-masumlar apartmanı

Farah Zeynep Abdullah’a bir hayranı 58 gündür bıkmadan usanmadan mesaj atıyormuş. Güzel oyuncu ona cevap verene kadar kendisine mesaj atacağını söyleyen hayranı “Bana cevap verene kardar 58. gün” yazınca ünlü oyuncu artık kayıtsız kalamadı. Bu mesajları Instagram hikayesinde paylaşan güzel oyuncu bu paylaşımına “58 gündür kardar yazıyo” diye de not düştü.

Twitter’da Büyük Bir Tepki Almıştı

farah zeynep abdullah-masumlar apartmanı

Farah Zeynep Abdullah geçtiğimiz günlerde yaptığı bu paylaşımla çok tepki çekmişti. “2021de imzalı foto soran var” diye bir tweet atan ünlü oyuncunun takipçilerini küçümsediği düşünülmüştü. Bu tweet üzerine çok eleştirilen ünlü oyuncu hakkında “2021’de bunu söyleyecek ego var” gibi tweetler atılmıştı.

Benzer Haberler

Sinirden ölen çocuk 1 Mayıs 2021

Yani ben 103 gün yazmıştım benim ödülüm engel atılmak oldu 58 gün boyunca Türkçe öğrenemeyen birisi şöhrete kavuştu Sivas sevdası falan herhalde lsldlflflflffjfnfjfjfj (hiçbir şey Farah Zeynep Abdullah’a olan hayranlığımı bitiremez nokta net falan)

Yorum Yaz