Meedo Enişte Sağ Olsun #3! Şeyma Subaşı’nın Asya Turu Devam Ediyor: Sıradaki Durağımız Lüks Cenneti Dubai!

Aleyna

Haberler

1 Mayıs 2021

Meedo Enişte Sağ Olsun #3! Şeyma Subaşı’nın Asya Turu Devam Ediyor: Sıradaki Durağımız Lüks Cenneti Dubai!

Instagram güzelimiz Şeyma Subaşı’nın Asya tatili devam ediyor! Acun Ilıcalı’yla birlikteyken Güney Amerika kıtasında ayak basmadık yer bırakmayan Şeyma, milyarder Meedo ile birlikte gözünü Asya kıtasına dikti. Bir süredir Meedo ile Miami’de hayatına devam eden Şeyma Subaşı; Miami’den sıkılınca önce Bali’ye ardından da Dubai’ye gitmeye karar verdi!

Şeyma Subaşı

Asya Kıtası Kazan Şeyma Subaşı Kepçe!

Milli eniştemiz Meedo sağ olsun, Bali ve çevresindeki doğa harikası adalarda görmediğimiz güzellik kalmadı! Bali’den sonra kısa bir İstanbul ziyareti yapan Şeyma Subaşı ve Meedo; aile gezmesinden sonra Asya kıtasını turlamaya kaldıkları yerden devam ediyor. Çiftimizin şimdiki durakları ise lüksün ve zenginliğin cenneti Dubai!

Her fırsatta gittiği, gördüğü, yediği, içtiği ne varsa Instagram hesabından paylaşan Şeyma Subaşı; Endonezya’nın en popüler tatil destinasyonlarının başında yer alan Bali’de güzel bir tatilin tadını çıkartmıştı. “Hayal tatilim” dediği Bali’de kendini meditasyona adayan Şeyma Subaşı; Bali’de partilemek yerine saatlerce masaj yaptırmayı ve meditasyon yapmayı tercih eden ettiğini her fırsatta Instagram takipçileriyle paylaştı. Ancak Instagram güzelimiz binlerce kilometre uzaktan bile magazin gündemimizi karıştırmayı başarabiliyor.

Şeyma Subaşı

İstikamet Dubai!

Eniştemiz Meedo, sevgilisi Şeyma ve Melisa ile yolculuk etmek için özel jet bulamayınca büyük bir yolcu uçağını kapatınca sosyal medyadan “görgüsüz” eleştirileri almaktan kaçamadı! Şeyma Subaşı ise Bali’de sahil kenarında atları severken bir video paylaştı ve kendisini eleştirenlere yanıt verdi; “Meedo bir tane at bulamayınca bütün atları benim için toplayıp getirtti. Size cevabım bu, hak ettiniz! Bunu Türkçe yazıyorum çünkü benimle kafayı bozanlar sizlersiniz!”

blank

“uçak kapatma” krizinin ardından kısa bir İstanbul turu yapan Meedo ve Şeyma; tekrar rotalarını Asya’ya çevirdiler. Bu sefer soluğu lüks ve zenginliğin şehri Dubai’de alan çiftimiz bakalım burada nasıl maceralar yaşayacak? Bekleyip göreceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz