Hüsnü’nün Zor Anları: Esra Sırtından Vuruluyor! Arka Sokaklar 589. Bölüm Fragmanı

Ayşegül S.

Haberler

1 Mayıs 2021

Hüsnü’nün Zor Anları: Esra Sırtından Vuruluyor! Arka Sokaklar 589. Bölüm Fragmanı

Tam 588 bölümdür izleyicileri için ekranlara gelen Arka Sokaklar dizisinde aksiyon bitmiyor. Ekip yine var gücüyle çalışırken yaşamlarını hiçe sayarak görevlerini yerine getirmeye devam ediyor. İşte sevilen dizi Arka Sokaklar’ın yeni yayınlanan 589. bölüm fragmanı!

Geçtiğimiz Hafta Arka Sokaklar’da Yaşananlar

Arka sokaklar

Geçtiğimiz hafta Arka Sokaklar dizisinde yaşanan en önemli gelişme Cemal’in hapishanede deşifre olmasıdır. Cemal Korhan’ın yanına sızdırılarak kirli işleri çözmeye çalışıyordu. Diğer yandan Zeliş Almanya’dan gelerek yaşadıklarının etkisinden kurtulmaya çalışır. Ancak bölümdeki en önemli konu cezaevinde deşifre olan Cemal’in bu işten kurtulup kurtulamayacağıdır.

Arka Sokaklar 589. Bölüm Fragmanı

Yeni yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin 589. bölüm fragmanında ekip yine bir suçluyu amansızca kovalamaktadır. Kovalanan suçlu son anda kaçmak için Esra’nın dükkanına girer ve olanlar olur. Bir anda dükkana giren kişiden korkup kaçmaya çalışan Esra sırtından vurulur. Bu olay karşısında Hüsnü adeta yıkılır ancak Esra’nın durumunun ne olduğu henüz bilinmemektedir. Tüm bunlar olurken ekip aynı zamanda Aycan’ın başında olduğu uyuşturucu şebekesine yönelik daha sık operasyon yapmaya başlar. Ekibin operasyonlarda başarılı olup olmayacağı, vurulan Esra’nın nasıl olduğu ve deşifre olan Cemal’in durumu yeni ölümle öğreneceğimiz gelişmeler arasında.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz