Esra Erol Ev Halini Paylaştı! Çektiği Selfieye Eşi Ali Özbir’in Verdiği Tepki Onu da Çok Şaşırttı

Aleyna

Haberler

1 Mayıs 2021

Esra Erol Ev Halini Paylaştı! Çektiği Selfieye Eşi Ali Özbir’in Verdiği Tepki Onu da Çok Şaşırttı

Türkiye’nin en sevilen kadın sunucularından olan Esra Erol’dan yepyeni bir paylaşım geldi. Evde kitap okurken çekilen fotoğrafını paylaşan ünlü isim, eşiyle selfie çekmek isteyince olanlar oldu.

esra erol

Senelerdir ekranlarda fırtınalar Esra Erol Türkiye’nin en başarıl sunucularından biri. Yaptığı her programla olay olan güzel sunucuyu ilk evlilik programları ile tanımıştık. Birçok dizide oyunculuk da yapan ünlü oyuncu, başarılı kariyeri ile çok kısa bir zamanda tüm ülkenin kalbini kazandı.

esra erol

Şimdilerde ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Esra Erol’da programını sunan güzel isim, programındaki birbirinden şaşırtıcı ve sıra dışı gerçekleri açığa çıkarmakla meşgul. Sunduğu olaylı programın aksine iki sevimli oğlu ve eşi Ali Özbir ile mutlu ve sakin bir hayat yaşayan Esra Erol, her paylaşımıyla sosyal medyanın ilgisini çekmeyi başarıyor.

“Alt Tarafı Bir Selfie Çekelim Dedik”

Eşi ve çocukları ile keyifli bir hafta sonu geçiren ünlü isim, keyifli bir şekilde güzel havanın tadını çıkardı. Hafta sonunu kitap okuyarak değerlendirmek isteyen Esra Erol’un eğlenceli hallerini oğlu İdris Ali fotoğraflamak istedi. O pozları Instagram hesabında paylaşan ünlü isim okuduğu kitabın yazarına da teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Esra Erol’un ev pozlarına dakikalar içinde binlerce beğeni ve yorum geldi.

esra erol

Esra Erol, bu güzel günden hatıra kalması için 11 yıllık eşi Ali Özbir ile selfie çektirmek isteyince olanlar oldu. Güzel sunucu eşi ile çektiği fotoğraftaki eşinin bakışlarına espri ile takıldı. Instagram hikayesinde o olaylı selfieyi paylaşan Esra Erol, “Alt tarafı bir selfie çekelim dedik. Bakışa gel” diye bir not düşüp emoji eklemeyi de ihmal etmedi.

Makyajsız Hali Büyük Beğeni Toplamıştı

esra erol

Geçtiğimiz günlerde makyajsız halini paylaşan ünlü isim doğal haliyle çok beğenilmişti. Sosyal medyayı sallayan o pozu ile olay olan Esra Erol, doğal ev hallerini ve ailesini sosyal medyada sık sık paylaşıyor. Instagram’da milyon takipçiye sahip olan ünlü isim, mutlu ailesi ile tüm sosyal medyayı büyülüyor. Aman nazar değmesin diyoruz.

Benzer Haberler

Hatice 2 Mayıs 2021

Ahh Flash TV de sokak muhabiri idin. Şimdi Villa da yaşıyorsun. Bu devirde 5 Vakit namaz kılmak…

Yorum Yaz