7 Yıl Öncesine Götürdü! Sadakatsiz’in Selçuk’u Tarık Emir Tekin Gizemli Sevgilisiyle Eski Pozlarını Paylaştı

Aleyna

Haberler

9 Mart 2021

7 Yıl Öncesine Götürdü! Sadakatsiz’in Selçuk’u Tarık Emir Tekin Gizemli Sevgilisiyle Eski Pozlarını Paylaştı

Genç oyuncu Tarık Emir Tekin, sevgilisiyle yaptığı paylaşımlarla takipçilerini geçmişe götürdü. Tekin’in “çocukluk” görüntülerine bayılacaksınız!

Şevval Sam Tarık Emir Tekin

Tarık Emir Tekin, son dönemde en çok dikkat çeken oyunculardan biri oldu. Bu sezonun flaş işi “Sadakatsiz”de Selçuk karakterini canlandıran genç oyuncu, performansıyla herkesin dikkatini çekti. Sonradan öğrendik ki, Tarık Emir Tekin, başarılı oyuncu Şevval Sam’ın oğluymuş. Ama bizden söylemesi, boynuz kulağı geçti!

Selçuk’la Hiç İlgisi Yok!

Tarık Emir Tekin

Genç oyuncu, “Sadakatsiz”de oynadığı Selçuk karakteriyle hem beğeniliyor hem de yerden yere vuruluyordu! Dizi başlamadan önce oynadığı Selçuk karakterini anlatması istenince “Bir erkekte olmaması gereken her şey” diyerek bu çelişkili durumu ortaya koymuştu aslında!

Tarık Emir Tekin

Kız arkadaşına şiddet uygulayan, tehditkar ve zorba Selçuk seyircinin nefretini üstüne çekmişti. Ama başarılı oyunculuğuyla da rolünü büyüten ve gitgide ön plana çıkmayı başaran da Tarık Emir Tekin olmuştu! Üstelik, Selçuk genç oyuncuya oldukça zıt bir karakter. Tarık Emir Tekin’in çok mutlu bir ilişkisi var ve tam bir centilmen!

Instagram’da Sık Sık Paylaşıyorlar

Tarık Emir Tekin’in mutlu mesut bir aşk yaşadığı sevgilisinin adı Sofia. Hakkında bu ilişkiyi ailelerin de onayladığı dışında bir şey bilinmiyor!

Yıllardır birlikte olduklarını ise Tarık Emir Tekin’in bugünkü paylaşımıyla öğrendik!

Takipçilerini Geçmişe Götürdü

Genç oyuncu, bugün sevgilisi Sofia’yla 7 sene öncesinden fotoğraflar paylaşarak takipçilerini geçmişe götürdü. Henüz 24 yaşında olan Tarık Emir Tekin, bu fotoğraflarda 17 yaşında bir ergen. Saç ve sakal erkekleri ne kadar çok değiştiriyor!

Tarık Emir Tekin Sofia

Tarık Emir Tekin ve sevgilisinin 7 yıldır birbirlerine bu kadar bağlı olmaları ne güzel. Şöhret bile aralarına giremedi!

Tarık Emir Tekin Sofia
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz