Acun Ilıcalı Nerede Sevgilisi Orada! Üniversite Projesi Başlayınca Ayça Çağla Altunkaya da Okul Değiştirdi

Aleyna

Haberler

9 Mart 2021

Acun Ilıcalı Nerede Sevgilisi Orada! Üniversite Projesi Başlayınca Ayça Çağla Altunkaya da Okul Değiştirdi

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın Nişantaşı Üniversitesi’yle yaptığı iş birliğinin ardından sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’dan da bir hamle geldi. Altunkaya artık bir Nişantaşı Üniversitesi öğrencisi!

Acun Ilıcalı

TV8’in patronu ve “televizyon dahisi” lakaplı Acun Ilıcalı, beklenmedik bir hamle yaptı. Malum, ünlü televizyoncunun son dönemdeki en gözde programlarından birisi de MasterChef. Şu anda da MasterChef Junior adıyla Exxen’de devam eden program, halen ilgiyle takip ediliyor.

MasterChef

Hal böyle olunca, Acun Ilıcalı’nın ve jüri üyelerinin MasterChef’in etinden sütünden faydalanmaya devam edeceği belliydi. Ama kimse bir üniversiteyle iş birliği beklemiyordu! Nişantaşı Üniversitesi’nde kurulan “Acun Ilıcalı Medya Akademi” herkeste şaşkınlık yarattı. Bu akademiden MasterChef’le ilgili neler çıkacak, merakla bekliyoruz!

Ama Acun Ilıcalı, Nişantaşı Üniversitesi hamlesinde yalnız değil gibi görünüyor!

Sevgilisi Okul Değiştirdi

Ayça Çağla Altunkaya Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı’nın genç sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya, tüm sosyal medya profillerini gizli tutan bir isim. “O Ses Türkiye” ve “Survivor” gibi yarışmaların özel geceleri dışında onu neredeyse göremiyoruz! Ama, Instagram hesabındaki profil bilgilerinde zaman zaman değişiklikler oluyor. Son değişiklik ise herkesi çok şaşırttı!

Ayça Çağla Altunkaya

Ayça Çağla Altunkaya’nın adı yeni yeni duyulduğu dönemde hemşirelik mezunu olduğu söyleniyordu. Instagram profilinde ise Bahçeşehir Üniversitesi’ne gittiği bilgisi vardı. Muhtemelen eğitimini ilerletmeye karar vermişti. Ama birkaç gün önce bir değişiklik oldu.

Ayça Çağla Altunkaya Instagram

Profilinde Bahçeşehir Üniversitesi yerine Nişantaşı Üniversitesi yazmaya başladı! Anlaşılan o ki, Acun Ilıcalı nereye, sevgilisi oraya. Tıpkı Şeyma Subaşı’da olduğu gibi!

Yarışma Ekibindeydi

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı’yla bir üniversite söyleşisinde tanıştığı söyleniyor. Ama onları yan yana ilk görüşümüz fenomen yarışma “Var Mısın Yok Musun”du. İlişkileri ilerledikten sonra da Şeyma Subaşı, “Yok Böyle Dans” yarışmasının kostüm tasarımcısı olmuştu. Belli ki, Acun Ilıcalı sevgililerini hep yanında yöresinde tutmayı seviyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz