Masumlar Apartmanı İzleyicileri Coştu! Safiye ve Naci’nin Hayranları Ezgi Mola’ya Muhteşem Bir Hediye Gönderdi

Aleyna

Haberler

9 Mart 2021

Masumlar Apartmanı İzleyicileri Coştu! Safiye ve Naci’nin Hayranları Ezgi Mola’ya Muhteşem Bir Hediye Gönderdi

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, bugün büyük bir sürprizle karşılaştı. Mola’ya başrolünde oynadığı “Masumlar Apartmanı” dizisinin maketi hediye edildi!

Ezgi Mola

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, henüz 15 yaşında başladığı oyunculuk kariyerinde karşımıza birbirinden değişik karakterlerle çıktı. Önceleri “fazla kilosu” yüzünden “esas kızın kankası”, “komik kız” ya da “ailemizin kızı” gibi basmakalıp rollerle karşımıza çıkan oyuncu, yeteneğiyle o dönemde bile ışıl ışıl parlıyordu!.

Asansöre “Sığmayan” Kızı Oynamaktan Reklam Yüzü Olmaya!

Ezgi Mola

Ezgi Mola, bugün pek çok markanın reklam yüzü olan önemli bir oyuncu. Ama kariyerindeki ilk reklamında kilosu nedeniyle asansöre sığmayan bir kadını canlandırmıştı! Sektörde de hep “Çok güzel yüzün var ama…” sözleriyle karşılaştığını söylüyor.

Ezgi Mola

Yine de o dönemde bile yeteneği ve enerjisiyle bilinen bir oyuncu olarak aradan sıyrıldı. Kilo verince de sektördekiler insafa geldi ve rol çeşitliliği arttı. Hatta yan rolde oynadığı “Organize İşler”in ikinci filminde başrole bile çıktı ve filmde de bu durumla dalga geçti!

Ezgi Mola

Ancak Ezgi Mola gitgide popülerleşse de onu bir türlü ekranda göremiyorduk. Ünlü oyuncu, sıra dışı bir iş gelene kadar dizilerde oynamayacağını söylüyordu. Bu sezon nihayet o iş geldi!

Yeni Bir Dönüm Noktası

Masumlar Apartmanı

Ezgi Mola, bu sezon TRT 1’in sevilen dizisi “Masumlar Apartmanı”nda başrol oynuyor. Sevgisiz büyüyen, travmalarla boğuşan ve her bir üyesi çeşitli psikolojik rahatsızlıklara sahip olan bir aileyi anlatan dizi, kısa süre içinde gün birincisi oldu. Bunda en büyük pay da olağanüstü oyunculuklara aitti!

Ezgi Mola

Dizide obsesif kompulsif bozukluğu olan, dış dünyayla bağlantısını kesen Safiye’yi ise Ezgi Mola oynuyor. Her bölümde de destan yazıyor! Safiye’nin bitmeyen aşkı Naci’nin de diziye katılmasıyla, aşık Safiye’nin de hakkını vermeye başladı. İzleyiciler de bu performansı için ona büyük bir incelik yapmış!

En Güzel Hediye!

Ezgi Mola Tansel Öngel

Dizide, Safiye ve Naci birbirlerinin karşı apartmanlarında oturuyorlar. Romantizmin dozunu kaçıran Naci de, her fırsatta Safiye’ye özlü sözler söylüyor ve şiirler okuyor. Bazı izleyiciler haftalardır süren bu abartılı romantizmden sıkılsa da, çoğu öyle düşünmüyor!

Dizideki apartmanların maketini, “Göğe Bakma Durağı” şiirini de ekleyerek gönderen izleyiciler, Ezgi Mola’yı çok mutlu etti. Bu gidişle, ekranlar her hafta yine şiire boğulacak!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz