8 Yıllık Sevgilisine Evliliğe Hazır Değilim Demişti! Kutsi Yeni Sevgilisiyle 4 Ayda Nikah Masasına Oturdu

Aleyna

Haberler

10 Mart 2021

8 Yıllık Sevgilisine Evliliğe Hazır Değilim Demişti! Kutsi Yeni Sevgilisiyle 4 Ayda Nikah Masasına Oturdu

Benim Adım Melek dizisinin başrolü Kutsi’den magazin gündemini yerinden sarsacak bir haber geldi. Ünlü oyuncu, Benim Adım Melek dizisinin çocuk oyuncusu Poyraz Ar’ın annesi Sibel Ülker ile sessiz sedasız dünya evine girdi.

kutsi-evlendi

TRT’nin sevilen dizisi Benim Adım Melek her hafta sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Dizinin sevilen oyuncusu Kutsi’den ise şok edici bir haber geldi. Ünlü oyuncu, rol arkadaşının annesine gönlünü kaptırdı.

kutsi-evlendi

Benim Adım Melek dizisinin çocuk oyuncusu Poyraz Ar’ın annesi Sibel Ülker ile gözlerden uzak bir ilişki yaşayan Kutsi, 4 ayda nikah masasına oturdu. Gaziantep’te evlendiği öğrenilen çiftin nikahını Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kıydı.

“Evliliğe Hazır Değilim”

8 yıl ilişki yaşadığı Feyza Çıpa’dan “Evliliğe hazır değilim” diye ayrılan Kutsi’nin 4 aylık sevgilisi ile nikah masasına oturması herkesi çok şaşırttı. Eski eşinden Feyza Çıpa için ayrılan Kutsi’nin sessiz sedasız evliliği ise sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

kutsi-evlendi

Şarkıcı Kutsi ile Feyza Çıpa, 2012’de birlikte rol aldıkları ‘Huzur Sokağı’ dizisinin setinde aşk yaşamaya başladı. Bu ilişki için kızları Ceylin Ada ve Lila’nın annesi Sinem Bayraktutar’dan 2015’te boşanan Kutsi, Feyza Çıpa’da da anlaşılan mutluluğu bulamadı.

“Onunla Aynı Cümlede Geçmesini Dahi İstemiyorum”

Hatırlarsanız, 8 yıllık Feyza Çıpa ve Kutsi ilişkisinin bittiğini Çıpa’nın Instagram paylaşımından öğrenmiştik. “Kutsi ile yollarımızı ayırdık” yazarak sosyal medyadan ayrılığı duyuran Feyza Çıpa, “Bundan sonraki süreçte adımın onunla aynı cümlede geçmesini dahi istemiyorum ve basın mensubu arkadaşlarıma bu konuda gösterecekleri saygı için şimdiden teşekkür ediyorum” demişti.

kutsi-evlendi

Ayrılığın ihanetten dolayı olduğu iddialarını yalanlayan Çıpa,  “Bu konu hakkında artık konuşmak istemiyorum. Sebep aldatılma değil” şekline yanıt vermişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz