Survivor Ekstra’da Acun Ilıcalı-Furkan Dede Gerilimi: Kendi Kanalımda Bunları İstemiyorum

Aleyna

Haberler

11 Mart 2021

Survivor Ekstra’da Acun Ilıcalı-Furkan Dede Gerilimi: Kendi Kanalımda Bunları İstemiyorum

Geçtiğimiz gün Survivor’da yaşanan Steven – Çağrı kavgası sonrası olaylar durulmadı. Yaşanan olayların değerlendirildiği Survivor Ekstra’nın bir önceki bölümünün ardından Acun Ilıcalı Furkan Dede’nin programdaki değerlendirmelerini sert bir dille uyardı. “Böyle bir olayı bir daha yaşamak istemiyorum!

Acun Ilıcalı’dan Furkan Dede’ye Sert Çıkış

Survivor Ekstra programına katılan Acun Ilıcalı programda bir önceki Survivor Ekstra’da söyledikleri için Furkan Dede’yi sert bir şekilde uyardı. Acun, daha önceki programda yaşanan olayları futboldan bir örnekle anlatan Furkan Dede’ye objektif olmalısın dedi. Ayrıca “Bu masaya oturan birisi obketif olacak, bizim kanalımızda herkes objektif olacak” uyarısında bulundu. Acun Ilıcalı Furkan Dedeye bir daha takım duyguları ile bir örnek vermemesini rica ettikten sonra böyle bir olayı da bir daha yaşamak istemiyorum dedi.

Futboldan Örnek Vereceksen…

Tavsiye ile birlikte sert uyarılarına devam eden Acun Furkan Dede’ye eğer illa futboldan örnek vereceksen yaptığının tam tersini yapmalısın dedi. Bu konuda vereceğin örnekler kendi takımınla ilgili olursa o zaman bu çocuk objektif derim diyen Ilıcalı, “Böyle karşı takımla ilgili örnek verme lütfen” dedi. Acun Ilıcalı bu konudaki tavrının netliğini “Ben kendi kanalımda bu tip duyguların dışa vurulmasını istemiyorum” şeklinde vurguladı.

20 Yıldır Benden Böyle Bir Şey Gördün mü?

Bu konuda kasıtlı bir kötü niyeti olmadığını ifade eden Furkan Dede düştüğü durumu açıklamaya çalıştı. Hakemlerle ilgili bir konu açıldığı için ben de onun üzerinden bir örneklendirme yaptım dedi. Buna karşılıksa Acun Ilıcalı “Sen benim hayatım boyunca fanatik olduğumu görmedin. 20 yıldır benim herhangi bir şekilde bunun yanından geçen bir yorumumu gördün mü?” dedi. Kanalda yapılacak programlarda böyle bir riske girilmemesi gerektiği konusunda da uyarılarına devam etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz