Dedikodu Kazanı: İbo Show’dan Final İddiası, Demet Özdemir’in 4 Milyonluk Evi, Buse Varol’un Hamilelik Kiloları

Aleyna

Dedikodu Kazanı

10 Mart 2021

Dedikodu Kazanı: İbo Show’dan Final İddiası, Demet Özdemir’in 4 Milyonluk Evi, Buse Varol’un Hamilelik Kiloları

Haftanın sonuna doğru ilerlediğimiz bugün de yine birçok magazin olayına şahitlik ettik. Bakalım 10 Mart Çarşamba gününde en çok hangi konuları konuşmuşuz? Çaylar kahveler hazırsa başlıyorum.

1. İbo Show’un Final İddiası!

İbrahim Tatlıses

İbrahim Tatlıses’in İbo Show’uyla alakalı yeni bir iddia ortaya atıldı, iddiaya göre reytinglerde istenileni vermeyen İbo Show; yayından kaldırılacakmış! Ancak İbo Show’un yapımcısı Polat Yağcı, böyle bir şeyin olmadığını ve çekimlerin devam ettiğini açıkladı. Bu arada detaylar için:

2. Demet Özdemir’in 4 Milyon TL’lik Evini Gördük!

Demet Özdemir

Güzel oyuncu Demet Özdemir önceki haftalarda Zekariyaköy’den 4 milyon TL’ye ev aldığını açıklamıştı. Demet Özdemir, evinin tadilat dekorasyonu için çok titizlendi ve bu süre zarfında da yakın arkadaşı Saadet Özsırkıntı’da misafir oldu. Güzel oyuncunun 4 milyonluk evinin tadilatı bitti. Bugün ise Demet Özdemir’in giyinme odasını gördük. Gerçekten çok güzel! Bu arada detaylar için:

3. Buse Varol Hamilelik Kilolarından Kurtuldu!

Buse Varol ve Alişan

Alişan’ın eşi güzel oyuncu Buse Varol geçtiğimiz haftalarda kızı Eliz’i kucağına aldı. Tektaş ailesinde Eliz’in gelişi büyük bir coşkuyla kutlandı. Buse Varol henüz lohusa olmasına rağmen, çoktan hamilelik sürecinde aldığı kiloları verdi! Geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde kameralara yakalanan güzel oyuncunun fitliği herkesin dikkatini çekti! Bu arada detaylar için:

4. Şarkıcı Kutsi Sessiz Sedasız Evlendi!

Kutsi

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Kutsi, geçen yıl Feyza Çıpan ile 8 yıllık ilişkisini bitirmişti. Ünlü şarkıcı uzun süreli ilişkisinden sonra 4 aydır birlikte olduğu Sibel Ülker ile Gaziantep’te sessiz sedasız nikah masasına oturdu. Ne diyelim hayırlı olsun, mutluluklar!

5. Kuruluş Osman Dizisi 32 Ülkede!

Kuruluş Osman

ATV’nin sevilen dizisi Kuruluş Osman dünyaya açılıyor! Burak Özçivit’in başrolünde olduğu dizide Osmanlı İmparatorunun kurucusu Osman Bey’in hayatı anlatılıyor. Ancak Kuruluş Osman dizisinin ünü Türkiye sınırlarını aştı, şu ana kadar 30’dan fazla ülkede izleyicilerle buluşan dizi, Tunus’ta da izlenecek! Bu arada detaylar için:

6. Hande Erçel Beyazlar İçinde!

Güzel oyuncu Hande Erçel, Fox TV’de Sen Çal Kapımı dizisinde Eda karakterini canlandırıyor. Rol arkadaşı Kerem Bürsin’le adı sık sık aşk iddialarını karışan Hande Erçel’den bugün set pozu geldi. Beyazlar içinde güzelliğiyle büyüleyen güzel oyuncunun fotoğraflarına kısa sürece yüzbinlerce beğeni geldi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz