Eser Yenenler ve Oğlu Kuzey’in Eğlenceli Yemek Kavgası! Giymedim Giydirdim, Yemedim…

Aleyna

Haberler

10 Mart 2021

Eser Yenenler ve Oğlu Kuzey’in Eğlenceli Yemek Kavgası! Giymedim Giydirdim, Yemedim…

Eskilerin çocuklar için söylediği yemedim yedirdim, giymedim giydirdim sözünü Eser Yenenler esprili bir şekilde tersine çevirmiş görünüyor. Ünlü oyuncu oğlu Kuzey’le eğlenceli anlarını takipçileri ile paylaştı.

Kuzey’in Yemek Mücadelesi

Berfu Yenenler ve Eser Yenenler çiftinin çocuklarına olan düşkünlüğü malum. Çift Ekim 2019 doğumlu çocukları Kuzey’in sevimli anlarını sosyal medya hesaplarından sık sık takipçileri ile paylaşıyorlar. Bu aralar ikinci çocuklarını da kucaklarına almaya hazırlanan çifti koşturmacalı günler beklerken Kuzey’in şirin zamanlarını da kaçırmıyorlar elbette. Berfu Yenenler’ in Kuzey’e uzattığı simidi Eser Yenenler’in alıp yemesine karşılık Kuzey’in bakışları ise takipçiler tarafından oldukça sevimli bulundu.

Baba Oğul Eğlenceleri

Berfu Yenenler’in kişisel Instagram hesabından paylaştığı yukarıdaki video da ünlü oyuncunun oğlu ile geçirdiği eğlenceli anlardan bir tanesi. Küçük Kuzey geçtiğimiz günlerde üzücü bir olay yaşamış ve ayağında bir çatlak meydana gelmişti. Ayağı bir süre alçıda kalması gereken Kuzey’in eğlenmesi içinse babası elinden geleni yapıyor.

Sosyal Medya İle Başlayan İlişki

Takipçileri tarafından oldukça eğlenceli bir ilişki olarak görülen Berfu – Eser Yenenler çiftinin ilişkisi bundan üç yıl öncesinde sosyal medya üzerinden birbirlerini takip ederek başlamış. Birbirlerini sosyal medya üzerinden takip eden ve uzunca bir süre neredeyse her gün konuşup dertleşen ikili bu sohbet esnasında hiç görüşmemişler. İlk görüşme ise Eser Yenenler’in Berfu Yenenler’i oyununa davet etmesiyle gerçekleşmiş. Oyuna gelmek için bilet parasını ben ödemiştim diye o günü esprili bir şekilde anlatan Berfu Yenenler gişede yaşanan yanlışlık yüzünden böyle olduğunu anlatmayı da ihmal etmiyor. Hatta yapılan bu hata yüzünden başka bir izleyicinin tüm hesapları Eser Yenenler tarafından ödenmiş. Berfu Yenenler, evlilikleri içinse her fırsatta “Doğru insanı bulmak çok önemli” yorumunu yapıyor. Kıskançlık konusunda ise ikili tadında tuzunda bir kıskançlığın güzel olduğunu düşünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz