Aslışah Alkoçlar Hakkında Yeni Bir Hamilelik İddiası Ortaya Atıldı: İkiz Bebekler Geliyor!

Aleyna

Haberler

6 Mart 2021

Aslışah Alkoçlar Hakkında Yeni Bir Hamilelik İddiası Ortaya Atıldı: İkiz Bebekler Geliyor!

Cemiyet hayatının en önemli isimlerinden olan Aslışah Alkoçlar; geçtiğimiz ay HD Holding’in veliahtı Kaan Demirağ ile masal tadında bir düğünle dünyaevine girdi.

Aslışah Alkoçlar

Aslışah Alkoçlar İkiz Bebek Bekliyor!

Geçtiğimiz yıllarda aşk konusunda bir türlü yüzü gülmeyen güzel jetsetimiz, sonunda aşkı Kaan Demirağ’da buldu! Bir süre birliktelik yaşayan ikili, iki ay içinde hem nişanlandı hem de evlendi. Evlenmek için bu kadar acele eden çiftimiz hakkında “hamilelik” iddiaları ortaya atılmıştı. Fakat Aslışah Alkoçlar hamilelik iddialarını Instagram hesabından yalanlayarak, öyle bir şey olmadığını açıklamıştı.

blank

Ancak hem düğün sırasında hem de düğünden sonra paylaştığı bir storyle kendisini ele veren Aslışah Alkoçlar hakkında yeni bir hamilelik iddiası ortaya atıldı. Söylentilere göre Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ ikiz bebek bekliyormuş! Bu iddiasının sahibi ise Instagram’ın ünlü magazin sayfalarından “Badesnews”

Aslışah Alkoçlar

Daha Önce Kendini Ele Vermişti!

Aslında Aslışah Alkoçlar’ın hamilelik iddialarını destekleyen birkaç kanıt vardı elimizde. Bunlardan ilki, nikah ve düğün sırasında bol bir gelinlik tercih eden Aslışah Alkoçlar’ın; gelin çiçeği ile her fotoğrafta karnını kapatmasıydı. İstisnasız her toplu fotoğrafta eli karnında olan güzel jetsetimiz, düğünde göbeğini örtmek için büyük bir çaba sarf etmişti.

Ancak Aslışah Alkoçlar’ın hamilelik dedikodusu için tek kanıt bu değildi elbette. Aslışah Alkoçlar’ın, düğünden sonra paylaştığı bir Instagram storysinde ünlü doğum uzmanı Dr. Banu Çiftçi’nin “Hamilelik ve Bebek” kitabını okuduğunu görmüştük. Kısa süre içinde magazin gündemine bomba gibi düşen bu haber için Aslışah Alkoçlar’dan bir açıklama gelmese de; jetsetimizin storyi kısa süre içinde silmesi bize bazı şeyler anlatıyordu!

Aslisah Alkoçlar

Bugünler de ise eşi Kaan Demirağ ile Dubai’de balayının tadını çıkaran Aslışah Alkoçlar’ın paylaştığı bazı storylerde büyüyen göbeği gözlerden kaçmıyor. Ne diyelim; eğer bu iddialar doğruysa şimdiden gelecek olan bebeğe ya da bebeklere sağlık ve mutluluk diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz