Acemi Cadı’nın Toygar’ı Kaan Yılmaz Diziyi Yeniden Çekmek İstiyor! “Merve bana bir sahne gönderdi…”

Aleyna

Haberler

29 Aralık 2020

Acemi Cadı’nın Toygar’ı Kaan Yılmaz Diziyi Yeniden Çekmek İstiyor! “Merve bana bir sahne gönderdi…”

Yıllar yıllar önce severek izlenen Acemi Cadı dizisini hatırlıyor musunuz? Dizinin başrollerinde Merve Boluğur, Kaan Yılmaz, Çağkan Çulha, Nergis Kumbasar, Şenay Gürler gibi başarılı oyuncular yer almıştı. Dizide “Toygar” karakterine hayat veren Kaan Yıldırım’dan yeni bir tweet geldi. Tweette Acemi Cadı’yı yeniden çekmek istediğini belirtiyordu.

Acemi Cadı dizisi 2006 yılında Kanal D’de izleyicilerle buluşmuştu. 2. sezonda Star TV’ye geçen dizi, toplamda 2 sezon sürdü. Diziyi izleyenler de dizide oynayanlar da bu projeden büyük keyif almıştı. Zira o dönemlerde fantastik gençlik dizileri bir hayli sükse yapıyordu. Acemi Cadı için de o dizilerden biri diyebiliriz!

Acemi Cadı Oyuncuları Bir Arada!

Acemi Cadı oyuncularından Merve Boluğur, Kaan Yılmaz, Kubilay Güleçoğlu ve Billur Yazgan geçtiğimiz aylarda bir araya gelmişti. Bu adeta bir nostalji buluşmasıydı!

Kaan Yıldırım da bu anlardan ortaya çıkan kareleri Instagram hesabından paylaşmıştı.

Kaan Yıldırım, “Tekrar bir arada olmak inanılmaz güzel! Özleşmiş olmak ayrı güzel! Buluştuğumuz için çok mutluyum, canlarım.” notuyla fotoğrafı paylaşırken mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Toygar Karakterini Unutamamış!

Kaan Yılmaz, Toygar karakterini unutamamış olsa gerek! Instagram hesabından bu karakterle ilgili postları paylaşmadan edemiyor.

“Bu üniversiteyi sizin için satın aldım Ayşegül Hanım.”

Acemi Cadı dizisindeki Toygar’ın nasıl bir karakter olduğunu hatırlıyor musunuz? Toygar, zengin bir aileden gelen “tiki” bir öğrenciydi. Merve Boluğur’un canlandırdığı Ayşegül’e olan aşkı yüzünden “Sizin için Ayşegül Hanım!” sözleri oldukça meşhurdu.

Kaan Yılmaz da dün bu repliğe değindiği bir tweet attı.

Acemi Cadı dizisinin üniversite versiyonunun güzel bir fikir olabileceğinden bahsetti. Ardından da şu notu düştüğü bir tweet daha paylaştı:

Telif hakkı olmasa çekeceklermiş diziyi. Bu tweetlerden onu anlıyoruz. Acun Ilıcalı’nın, kızı Melisa izledi diye, Sihirli Annem dizisini yeniden çektirmesi geliyor aklımıza. Melisa’ya bu diziyi de izletmek lazım!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz