Acun Ilıcalı Exxen’de Survivor’ın Etinden Sütünden Yararlanıyor: “Survivor Seçmeler” ve Yarışmacıların Hikayeleri!

Aleyna

Haberler

29 Aralık 2020

Acun Ilıcalı Exxen’de Survivor’ın Etinden Sütünden Yararlanıyor: “Survivor Seçmeler” ve Yarışmacıların Hikayeleri!

Acun Ilıcalı’nın neredeyse her projesi hayatımızın bir noktasına etki ediyor. Survivor ve Masterchef bunların en güzel örnekleri aslında. Masterchef yarışması sadece 3 sezondur yayında olmasına rağmen akşam kuşağında TV8’i tek başına sırtlayıp götürüyor resmen. Masterchef’in final vermesinin ardından da milyonların severek ve hayranlıkla takip ettiği Survivor yarışmasının 2021 sezonu başlayacak!

Herkes bu konuda çok heyecanlı, aylardır Acun Ilıcalı ve Acun Medya ekibi büyük bir titizlikle gönüllüler takımında yer alacak yarışmacıları seçmeye çalışıyor. İşleri kolay değil, oluşturacakları ekibin ünlüler takımıyla denk olması gerekiyor. Hatırlarsanız bazı sezonlarda, bir takımın diğerinden güç olarak üstün olması bütün seyir zevkini baltalıyordu. Bu tip durumlarda Acun Ilıcalı, ya takımları karıştırıyor ya da güçlü takımdan, en güçlü bir ya da birkaç kişiyi diğer takıma transfer ediyordu.

Yarışmacı Hikayeleri Exxen’de!

Ayrıca kişi bazında bakarsak da; seçilecek herkesin hem sportif hem adayla uyum sağlayabilen hem de televizyonda dikkat çekecek ve kendini izletecek biri olması gerekiyor. Birinden biri olmadığı zaman mutlaka eksik kalıyor! Survivor’un son dönemlerinde televizyonda oyun odaklı bir yarışma izliyoruz ancak Türk halkını biliyorsunuz, yarışmacılarla duygusal bir bağ kurmak istiyor.

Bunu çok iyi bilen Acun Ilıcalı, 1 Ocak’ta seyirciyle buluşacak Exxen’e yarışmacı hikayelerinin anlatılacağı “Survivor Seçmeler” isimli bir proje geleceğini duyurdu. Eski yarışmacıların olduğu mini bir Survivor projesinin de duyurulacağını tahmin ediyoruz, pek çok kişiden Dominik’ten fotoğraflar ve videolar geldi.

Bakalım Acun Ilıcalı, Exxen’de Survivor’ın etinden sütünden yararlanmaya devam edecek mi? Mesela, birkaç sene önce Ütopya programında olduğu gibi ada hayatının 7/24 yayınlanacağı bir konsept yapabilir ya da sadece yarışmacıların ada hayatına dair bir program da gelebilir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz