Demet Akalın’ın Tuvalet Polemiğinden Sonra İrem Derici’den İddialı Sözler: “… benim kadar zeki değil.”

Aleyna

Haberler

29 Aralık 2020

Demet Akalın’ın Tuvalet Polemiğinden Sonra İrem Derici’den İddialı Sözler: “… benim kadar zeki değil.”

Pop dünyasının hitleri arasında yer alan İrem Derici’yi bilirsiniz. Sanat camiasına katıldığı günden itibaren dobra konuşmalarıyla dikkat çekti. Bu özelliği sayesinde söylediği sözlerle de gündemde iz bırakmayı başardı. İrem Derici, dün telefon bağlantısıyla katıldığı Milyon TV magazin programı olan “3’ü Her Yerde”de kendiyle ilgili bomba sözler söyledi. Bu iddialı konuşmaları Demet Akalın ile olan olaydan sonra gündeme oturmayı başardı.

İrem Derici, magazin dünyasının sevdiği isimlerden biri. Çünkü dobra sözler söyleyerek, cesur davranışlar sergileyerek gündemi meşgul edebiliyor. İrem Derici ve Demet Akalın arasında dün oluşan olayı hatırlayalım.

Demet Akalın’ın Tuvalet Polemiği

Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın ortaya bir bomba atmışı. Hatırlarsınız, İbo Show’un konuklarından biri Demet Hanım’ın tuvaletine girmiş ve tuvaleti pis bırakmıştı. Bunu gören Demet Akalın da çılgına dönmüştü. Öyle ki yeri göğü inletti adeta!

İrem Derici ise birkaç gün sonra, konuyla tamamen alakasız olarak, birkaç storyden oluşan bir konuşma yaptı. Storylerde hastalandığını ve midesinin bozulduğunu söylüyordu. Amiyane bir tabirle “Alttan üstten fena gidiyor!” dedikten sonra espri olsun diye Demet Akalın’ın tuvalet polemiğine değinmişti. “Bunun Demet Akalın’la bir ilgisi yok, o kişi ben değilim.” dedi ve güldü.

Storyleri gören Demet Hanım durur mu? Durmadı ve bu storyi kendi hesabında paylaştı. “O nereden çıktı? Üzgünüm ama erkekler ayakta işiyor!” sözleriyle cevap veren Demet Akalın bu olayla da İrem Derici’ye verdiği cevapla da çok konuşuldu.

İrem Derici Bir Hayli İddialı!

İrem Derici dün Milyon TV’de yayınlanan 3’ü Her Yerde programına telefon bağlantısıyla katıldı. 3’ü Her Yerde programını Özgür Aras, Can Bozoklar ve Sibel Arna birlikte sunuyorlar. Konu buraya nasıl geldi bilmiyoruz. Ama Demet Akalın’ın dünkü paylaşımına bir cevap niteliğinde olduğu çok belli!

İrem Derici, “Ben kimsenin anlamasını beklemiyorum. Çünkü kimse benim kadar zeki değil.” sözlerini patlatınca sunuculardan “Ooo iddialı!” nidaları geldi. İrem Hanım ise devam etti. “İddialı değil gerçek. Su 100 derecede kaynar. İrem Derici çok güzel şarkı söyleyen ve çok zeki bir kadındır. Bu kadar!” sözleriyle iddiasını konuşturdu.

Sunuculardan biri, “E tabii espri yapmak zeka işidir zaten.” deyince anlıyoruz ki yaptığı espriden dolayı gördüğü tepkiyi açıklıyor başarılı şarkıcı.

Sibel Arna, bu kısa anın videosunu story atınca İrem Derici de bu konuşmaları kendi hesabında paylaştı. İrem Hanım, “Mütevazi.” notunu da storye iliştiriverdi. Kendisinin hem mütevazi hem de zeki olduğunu düşünüyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz