TV8’de Yılbaşı Gecesi O Ses Türkiye’nin Yayınlanacağı Kesinleşti: Hadise’den Çekimlere Dair “Boomerang”

Aleyna

Haberler

29 Aralık 2020

TV8’de Yılbaşı Gecesi O Ses Türkiye’nin Yayınlanacağı Kesinleşti: Hadise’den Çekimlere Dair “Boomerang”

Sık sık çalkantılı aşk hayatıyla gündeme gelen sevilen şarkıcı Hadise, bugün ise yaptığı işlerle gündemde. Bildiğiniz gibi O Ses Türkiye, bu sezon Masterchef’in reyting başarısı yüzünden yayınlanmadı ve TV8’in tek amiral gemisi olarak yoluna devam ediyor! Ancak, O Ses Türkiye’nin yılbaşı özel programları herkes tarafından çok seviliyor ve takip ediliyordu. Hatta jüri üyelerinden Murat Boz ve Aslı Enver bu program sayesinde tanışmış ve uzuuun süre ayrılmalı barışmalı bir ilişki yaşamıştı.

O Ses Türkiye Yılbaşı

Bu sene yarışma olarak O Ses Türkiye olmasa da, Yılbaşı gecesine özel bir program çekilmeye karar verildi ve çekimler çoktan başladı. Hadise’den O Ses Türkiye çekimlerinden kısa bir video bile geldi!

O Ses Türkiye’nin Yılbaşı Programları Çok Seviliyor

O Ses Türkiye yarışması başladığından beri TV8’in Yılbaşı klasiği haline gelen O Ses Türkiye Yılbaşı özel programında; birbirinden ünlü oyuncular, sanatçılar ya da sporcular O Ses Türkiye sahnesine çıkarak hünerlerini sergiliyor ve jüri üyeleri, beğendikleri seslere önlerindeki butona basıp dönüyor. Hem şarkılı türkülü bir program oluyor hem de ünlü simaların birbirleriyle yaptıkları şakalaşmalara şahitlik ediyoruz.

O Ses Türkiye Yılbaşı

Bu sene Masterchef’in başarısı yüzünden O Ses Türkiye’yi izleyememiş olsak da; Acun Ilıcalı, TV8’in Yılbaşı klasiğini değiştirmedi. Ünlü sanatçılarla eğlence dolu bir Yılbaşı programı bizleri bekliyor!

TV8’de Fragmanın Yayınlanmaması Kafaları Karıştırmıştı!

O Ses Türkiye’nin Yılbaşı gecesi yayınlanacağı iddiası ortaya atıldığında, doğrulama ya da yalanlama gelmedi. Hatta TV8’in 31 Aralık yayın akışına baktığımızda Masterchef programının olduğu görülüyor. Ancak, O Ses Türkiye jürilerinden olan Hadise’nin attığı videoyla bu iddia doğrulanmış oldu. Hadise’nin Yılbaşı çekimi için hazırlandığını ve O Ses Türkiye koridorundan yürüdüğünü, Instagram hesabından attığı kısa bir video ile görüyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz