Acun Ilcalı’nın Keyfi Yerinde: Sevgi Mesajları Peşini Bırakmıyor!

Aleyna

Haberler

22 Ekim 2021

Acun Ilcalı’nın Keyfi Yerinde: Sevgi Mesajları Peşini Bırakmıyor!

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı’nın bugünkü sosyal medya paylaşımı herkesi şaşırttı: “Güne daha güzel nasıl başlanabilir ki?” notuyla paylaştığı video görenleri bir hayli duygulanırdı.

Acun Ilıcalı’nın Kariyeri Kadar Aşk Hayatı da Merakla Takip Edildi

İlk olarak spor spikeri olarak tanıdığımız Acun Ilıcalı, sonrasında Acun Firarda adlı program sayesinde büyük bir üne kavuştu. Parmak arası terlikleriyle Dünya’yı gezen Acun Ilıcalı, sonrasında ise Acun Medya adlı yapım şirketini kurarak yapımcılığa soyundu.

blank

Öncelikler yabancı kanallarda yayınlanan çeşitli yarışma formatlarını Türk televizyonlarına uyarlayarak yola başlayan Acun Ilıcalı, bu anlamda büyük bir yol katetti. Hatta kariyerinde olduğu gibi aşk hayatında da büyük bir değişime bu programlardan biri sayesinde adım attı.

blank

2000’li yılların başlarında “Var mısın Yok musun?” adlı televizyon programına yarışmacı olarak katılan Şeyma Subaşı, bir süre sonra Acun Iıcalı’nın gönlünü çaldı. Aralarındaki yaş farkına aldırmadan dolu dizgin bir aşk yaşamaya başlayan ikili, yıllarca mutluluğu doruklarda yaşadı.

blank

Uzun bir beraberliğin ardından kızları Melisa dünyaya geldikten hemen sonra evlenme kararı alan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çifti, ne yazık ki evlendikten 1 yıl sonra ayrıldı. Evlilik mi aşkı öldrdü yoksa aşk zaten ölmüş müydü bilemiyoruz, fakat ünlü medya patronu kariyerinde yükselmeye devam ederken aşk hayatında aynı istikrarı koruyamadı.

Yeni Sevgilisi İle Arasındaki Yaş Farkı Sosyal Medyada Olay Oldu

blank

İlişkileri ve ses getiren düğünleri kadar ayrılıkları da çok kouşulan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, ayrılmış olsalar da iki iyi dost olarak kaldı. Bu boşanmanın ardından kendisinden bir hayli küçük sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile sosyal medyada boy göstermeye başladı.

Acun Ilıcalı Güne Böyle Başladı!

İlk defa aşk dolu sözcüklerle fotoğraf paylaşan Acun Ilıcalı’nın yakasını sevgi dolu notlar bırakmadı. Ilıcalı’yı mutlu eden o not ise kızı Melisa’dan geldi. Melisa babasına yazdığı sevgi dolu not ile görenlerin yüreğini ısıttı. Acun Ilıcalı ise o anları “Güne başlamanın en güzel yolu” notuyla paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz